Zagłębie-Miedź kursy, typy, transmisja

Zagłębie Sosnowiec – Miedź Legnica | Kursy, Typy, Transmisja

ZdarzenieKurs
Zagłębie2.70
Remis3.35
Miedź2.72

Zagłębie Sosnowiec i Miedź Legnica 20. października o godzinie 15:30 zagrają mecz 12. kolejki Ekstraklasy. Sprawdź gdzie znaleźć najlepsze kursy bukmacherskie i przeczytaj nasze typy bukmacherskie na ten mecz.

1. Zakłady bukmacherskie

Gdzie obstawiać mecz Zagłębie-Miedź? Polecamy LVBet, Totolotek i Fortunę. Dlaczego akurat u nich? W każdym z tych bukmacherów czekają na ciebie fantastyczne bonusy powitalne, jeżeli zarejestrujesz się używając naszych kodów promocyjnych.

2. Kursy bukmacherskie

W chwili pisania tego tekstu najlepszy kurs na wygraną Zagłębia miała Fortuna (2.70). Najlepszy kurs na remis można znaleźć na Totolotku (3.35). Ci którzy chcą obstawiać na wygraną drużyny z Legnicy najwięcej zarobią na Fortunie, bo kurs wynosi 2.72! Z podanych kursów wynika, że bukmacherzy spodziewają się wyrównanego meczu, więc trafny typ może przynieść całkiem niezły zysk.

[maxbutton id=”5″]

3. Typy bukmacherskie

Drużyny z Sosnowca i Legnicy mecze między sobą rozgrywały dotychczas w ramach pierwszej ligi. W ostatnich trzech spotkaniach wygrywała Miedź, strzelając w każdym z meczów przynajmniej 2 bramki! W tym sezonie Miedź spisuje się lepiej, mając na koncie 5 punktów więcej niż gospodarze. Nasze typy bukmacherskie na ten mecz? Obydwie drużyny strzelą albo liczba bramek większa niż 2.5. Dlaczego? Właśnie Zagłębie i Miedź wśród wszystkich drużyn w Ekstraklasie rozegrali najwięcej meczów z liczba bramek większą niż 2.5 (Zagłębie 9 meczów, Miedź 7).

Zagłębie-Miedź kursy, typy, transmisja

4. Transmisja – Live stream

Transmisja meczu Zagłębie-Miedź dla osób za granicą będzie dostępna na platformie Dailymotion: https://www.dailymotion.com/Ekstraklasa.
Osoby mieszkające w Polsce mogą obejrzeć live stream meczu Sosnowiec-Legnica na stronie http://www.sport365.live/en/home

Tabela dostarczona przez Sofascore wyniki na żywo

Zagłębie Sosnowiec – Miedź Legnica | Kursy, Typy, Transmisja
Rate this post