Typiko bukmacher

Typiko Kod Promocyjny

Typiko informacje

TypikoInformacja
NazwaTypiko Sp. z o.o.
Numer zezwoleniaPS4.6831.30.2017
Zezwolenie z dnia28 listopada 2018.
SiedzibaBielsko-Biała

 

Typiko to kolejny bukmacher, który w końcówce 2018 roku otrzymał licencję na przyjmowanie zakładów wzajemnych przez Internet. Spółka dużo wcześniej przymierzała się do debiutu na polskim rynku. Zarejestrowano ją w Bielsku-Białej w czerwcu 2016 roku. Serwis jeszcze nie zadebiutował w sieci, dlatego na razie nie dysponujemy wieloma informacjami na temat Typiko. Co na temat nowego bukmachera wiemy już teraz? Czy Typiko kod promocyjny będzie dostępny? Dowiedzmy się.

1. Podstawowe informacje na temat Typiko

Prezesem spółki Typiko została Aleksandra Kuliniak, która, jak wynika z naszych informacji, nie ma jeszcze doświadczenia w branży bukmacherskiej. Dużym i cennym doświadczeniem mogą się jednak pochwalić panowie: Jacek Blacharz oraz Jerzy Stańko należący do głównych udziałowców. Obaj panowie należą do Izby Gospodarczej Producentów i Operatorów Urządzeń Rozrywkowych, a w przeszłości prowadzili firmy związane z prowadzeniem salonów z automatami do gier. Spółka jest zarejestrowana w Bielsku-Białej od czerwca 2016 roku.

2. Oferta zakładów bukmacherskich Typiko

Na ten moment nie wiemy jak będzie wyglądał serwis bukmacherski Typiko. Możemy jednak przypuszczać, że z całą pewnością znajdzie się w nim oferta zakładów przedmeczowych, a także zakłady bukmacherskie Live. Obecnie jest to absolutne minimum dla operatorów, którzy chcą się liczyć na polskim rynku. Gracze zwracają uwagę nie tylko na rozbudowaną ofertę zakładów, ale także na wysokość kursów, która decyduje o tym, czy zakłady są opłacalne.

W ofercie nowego bukmachera Typiko nie powinno zabraknąć także zakładów na esport. Miliony osób na całym świecie fascynują się światem turniejów esportowych. Jest to widoczne także po liczbie zakładów obstawianych na wydarzenia w tym obszarze. W serwisach bukmacherskich mile widziany jest także dział sportów wirtualnych, w których typuje się rozgrywki sterowane przez komputer. Bardzo ważnym czynnikiem jest również aplikacja mobilna, o której Typiko powinno pomyśleć już na samym starcie serwisu.

Typiko kod promocyjny

3. Promocje i bonusy powitalne Typiko – będzie kod bonusowy? 

Nie mamy również informacje na temat bonusów powitalnych, jakie zaoferuje bukmacher Typiko. Jedno jest pewne, promocja powitalna powinna zawierać prawdziwe fajerwerki, które skusiłby nowych graczy. Konkurencja na rynku jest bowiem ogromna, aż 13 bukmacherów posiada licencje Ministra Finansów, a kolejni operatorzy mogą ją otrzymać w najbliższym czasie. Ponadto, na rynku funkcjonują prawdziwi giganci, którzy zdołali już ugruntować swoją pozycję.

Z tego względu, legalny bukmacher Typiko musi powalczyć o nowych klientów właśnie poprzez atrakcyjne promocje. Firma powinna pomyśleć o przynajmniej dwóch promocjach: bonusie bez depozytu, który pozwala sprawdzić działanie serwisu zaraz po rejestracji, a także o bonusie do pierwszej wpłaty, który pozwala użytkownikom zbudować większy kapitał na grę. Konkurencja na rynku jest spora, np. zakłady bukmacherskie Fortuna oferuje nowym klientom aż do 520zł bonusu + 30zł bez depozytu. Właśnie dlatego zbyt skromna oferta powitalna może sprawić, że debiut Typiko pozostanie niezauważony. Klienci z całą pewnością doceniliby także program lojalnościowy, który nagradza najbardziej aktywnych graczy w serwisie. Czy nowy klienci będą mogli skorzystać z Typiko kodu bonusowego? Jeszcze o tym nie wiemy, ale wydaje się całkiem prawdopodobne.

4. Kiedy wystartuje bukmacher Typiko?

Spółka wciąż nie podała konkretnej daty debiutu bukmachera Typiko na rynku. Możemy jednak przypuszczać, że start serwisu zbliża się wielkimi krokami. Przede wszystkim, licencja Ministra Finansów została wydana pod koniec listopada. Po drugie, spółka istnieje już od czerwca 2016 roku, a zatem miało sporo czasu na przygotowanie projektu nowego serwisu. W związku z tym, wydaje się realne, że legalny bukmacher Typiko zadebiutuje na polskim rynku w pierwszym kwartale 2019 roku. Serwis już teraz przyciąga niemałe zainteresowanie miłośników zakładów bukmacherskich w Polsce.

Typiko Kod Promocyjny
4.3 (86.67%) 12 votes