TRAF zakłady

Traf Kod Promocyjny

Traf Zakłady informacje

Traf ZakładyInformacja
NazwaTraf-Zakłady Wzajemne Sp. z o.o.
Numer zezwoleniaPS4.6831.3.2018
Zezwolenie z dnia30 listopada 2018.
Siedzibaul. Kijowska 1, Warszawa

STRONA TRAF

 

Traf- Zakłady wzajemne to bukmacher, który legalnie funkcjonuje na polskim rynku od 2017 roku. Jest to jednak bardzo nietypowy operator, z którego usług możemy korzystać wyłącznie w punkcie naziemnym zlokalizowanym na Torze Wyścigów Konnych Służewiec. W ofercie bukmachera znajdziemy zatem wyłącznie gonitwy konne. Spółka wciąż się rozwija i ma bardzo ambitne plany związane z dalszą rozbudową swojej oferty zakładów. Kiedy firma uruchomi opcję obstawiania online, i czy podczas rejestracji w formularzu znajdzie się pole Traf kod promocyjny? Odpowiedź na to pytanie powinna pojawić się niebawem.

1. Informacje na temat zakładów bukmacherskich Traf

W czerwcu 1939 swoją działalność zapoczątkował tor do wyścigów konnych Służewiec. W Polsce jest to prawdziwie symboliczne miejsce jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie. Podczas gdy na rynku nie funkcjonowali żadni bukmacherzy, na Służewcu można było typować porządek gonitw konnych. Miejsce to jest również znane z wielu wspaniałych koncertów. Na scenie zlokalizowanej na Służewcu występowali m.in.: U2, Sting, The Rolling Stones oraz Depeche Mode.

Od roku 2008 torem Służewiec zarządza Totalizator Sportowych. Ze względu na obowiązujące ograniczenia wprowadzone przez Ustawę Hazardową z roku 2019, przez długi okres czasu nie można było obstawiać gonitw konnych organizowanych na hipodromie. Sytuacja zmieniła się jednak w roku 2017, kiedy to spółka Traf – Zakłady wzajemne otrzymała licencję Ministra Finansów. To oznacza, że w firmie Traf obstawianie jest na 100% legalne.  Bukmacher ma swoją stronę internetową, na której znajdziemy informacje o najbliższych wydarzeniach, a także instrukcje dotyczącą obstawiania zakładów bukmacherskich.

2. Zakłady Bukmacherskie Traf – co możemy tu obstawiać?

Na ten moment, obstawianie zakładów jest możliwe tylko w punkcie naziemnym zlokalizowanym przy torze Służewiec. W ofercie znajdziemy oczywiście gonitwy konne rozgrywane na tym hipodromie. Bukmacher ma w swojej ofercie także wyścigi organizowane na innych, polskich torach, a także ekskluzywną ofertę na gonitwy organizowane we Francji. Spółka zapowiada dalszy rozwój oferty. Zakłady bukmacherskie Traf mają być miejscem, w którym możliwe będzie obstawianie kuponów na wyścigi konne organizowane w wielu zakątkach świata.

Klienci mogą obstawiać pojedynczą gonitwę wskazując zwycięskiego konia lub porządek, w którym wszystkie konie przekroczą linię mety. W zakładach systemowych możliwe jest tworzenie kombinacji, dzięki czemu zwiększa się prawdopodobieństwo wygranej. W ofercie bukmachera Traf znajdziemy także totalizatory konne. Ta oferta działa podobnie do kuponów akumulowanych. Na blankiecie obstawiamy od kilku do kilkunastu zdarzeń, a od liczby prawidłowych typów zależy wysokość wygranej. Rozgrywane wyścigi można oczywiście oglądać w punkcie bukmachera.

Traf Zakłady Wzajemne - nowy bukmacher

3. Czy bukmacher Traf działa w Internecie?

Zakłady bukmacherskie Traf posiadają swoją stronę internetową. Niestety, na ten moment w serwisie nie ma możliwości obstawiania zakładów konnych drogą online. Na stronie dostępne są natomiast informacje o gonitwach, wyniki, a także instrukcje obstawiania zakładów w punkcie. Bukmacher wciąż rozwija swoją ofertę o kolejne gonitwy rozgrywane za granicą. Być może w niedalekiej przyszłości serwis będzie umożliwiał typowanie zakładów przez Internet. Zważając, że w naszym kraju wciąż nie brakuje miłośników gonitw konnych, serwis bukmacherski Traf z całą pewnością mógłby liczyć na duże zainteresowanie ze strony graczy.

4. Traf kod promocyjny

Traf kod promocyjny prawdopodobnie będzie jednym głównych wyszukiwań na temat marki. Jeszcze nie ma żadnych informacji na temat kodu bonusowego, to znaczy czy przy rejestracji na serwis będzie można użyć kod promocyjny w celu otrzymania większego bonusu powitalnego.

5. Traf Zakłady Wzajemne – podsumowanie

Służewiec to niewątpliwy symbol polskich wyścigów konnych. To właśnie w tym miejscu narodziły się zakłady bukmacherskie w naszym kraju. Obstawianie gonitw z całą pewnością różni się od innych dyscyplin. Z tego względu, każdy miłośnik zakładów powinien odwiedzić to miejsce i poznać niepowtarzalny klimat gonitw konnych na Służewcu. Obstawiając wyścigi w naziemnym punkcie bukmachera Traf możemy liczyć na wielkie emocje, a także na duże wygrane.

Traf Kod Promocyjny
3.8 (76.67%) 6 votes