SuperBet zakłady bukmacherskie

SuperBet Kod Promocyjny

SuperBet kod promocyjny

BonusInformacje
Kod promocyjnyUżyj nasz link
Super BonusDo 150% wygranej
Super ExtraNajlepsze kursy na faworytów
LegalnośćTylko punkty naziemne
Pomochttps://www.superbet.pl/pomoc

ODBIERZ BONUS

 

SuperBet zakłady bukmacherskie to spółka, która we wrześniu 2017 roku otrzymała licencje na przyjmowanie zakładów wzajemnych za pośrednictwem punktów naziemnych. Na ten moment bukmacher ubiega się również o licencję zezwalającą działalność w Internecie. Wiele wskazuje na to, że jeszcze w roku 2019 bukmacher SuperBet umożliwi nam obstawianie zakładów sportowych przez Internet. Jaką ofertą na ten moment może pochwalić się ten legalny operator? Czy na stronie można znaleźć SuperBet kod promocyjny?

1. Podstawowe informacje na temat firmy SuperBet

Spółka SuperBet została założona w roku 2009 w Rumunii. Bukmacher bardzo szybko pokazał się z dobrej strony i w krótkim czasie zdobył tysiące nowych klientów z całej Europy. W roku 2017 pojawiły się informacje, że bukmacher SuperBet jest zainteresowany wkroczeniem na polski rynek. Wieści szybko się potwierdziły, we wrześniu 2017 roku firma uzyskała licencję Ministra Finansów na przyjmowanie zakładów wzajemnych w punktach naziemnych. Główna siedziby firmy jest zlokalizowana w Katowicach. Obecnie, bukmacher SuperBet walczy o licencję, która umożliwiłaby mu świadczenie swoich usług także w serwisie internetowym.

2. Oferta zakładów bukmacherskich SuperBet

Co ciekawe, bukmacher już teraz posiada swój serwis internetowy, w którym można typować wydarzenia sportowe. Jednakże w tym momencie, użytkownicy mogą stworzyć kupony, a następnie obstawić je w punkcie naziemnym. Tak jak wspominaliśmy, bukmacher nie posiada jeszcze licencji, która pozwalałaby na przyjmowanie zakładów w Internecie. Serwis SuperBet jest jednak bardzo obiecujący. Znajdziemy tu kilkadziesiąt dyscyplin sportowych wliczając w to mało popularne wydarzenia dla koneserów. Co więcej, każdego dnia bukmacher umożliwia obstawianie wydarzeń specjalnych, które są nagradzane wyższym kursem.

Po stworzeniu kuponu w serwisie otrzymujemy informacje o bonusie na jaki możemy liczyć w przypadku wygranej. To bardzo wygodna opcja, której brakuje u niejednego bukmachera online. W serwisie SuperBet znajdziemy także funkcje Live i Sporty Wirtualne, ale na ten moment zawierają one jedynie informacje o tym jak będzie można obstawiać zakłady gdy serwis otrzyma licencje. Patrząc obiektywnie, pełna oferta prezentuje się naprawdę dobrze i liczymy, że bukmacher SuperBet jak najszybciej zyska możliwość obsługiwania graczy również drogą online.

SuperBet kod promocyjny

3. Promocje i bonusy bukmacherskie SuperBet

Brak licencji sprawia, że bukmacher wciąż nie posiada bonusu powitalnego. Na podstawie zagranicznej wersji serwisu możemy jednak przypuszczać, jak będzie on wyglądał. Zagraniczni gracze mogą w SuperBet otrzymać bonus w postaci ubezpieczonego zakładu o wartości ok. 250 PLN. W przypadku przegranego kuponu, otrzymujesz zwrot 50% stawki jako bonus. Czy taka oferta wystarczy aby zdobyć uznanie klientów w Polsce? Uwzględniając bardzo dużą konkurencję, bukmacher SuperBet powinien nowym użytkownikom zaproponować coś więcej.

Klienci obstawiający zakłady w punktach naziemnych mogą liczyć na szereg promocji. Zwykle są to premie kursowe to najważniejszych wydarzeń w ofercie. Mamy również klasyczny bonus do zakładów akumulowanych nawet do 150%. Jedną z ciekawszych promocji jest kupon Super 6, na którym gracz może wytypować wyniki wybranych przez bukmachera spotkań. Kurs kuponu w okolicach 500,00 sprawia, że możemy tu wygrać bardzo duże pieniądze.

4. Rejestracja i kod promocyjny

SuperBet kod promocyjny prawdopodobnie będzie jednym głównych wyszukiwań na temat bukmachera. Jeszcze nie jest wiadomo czy w przypadku otrzymania licencji na zakłady online SuperBet podczas rejestracji będzie można wpisać kod bonusowy który by w takim razie zagwarantował użytkownikowi bonusy wyższe niż standardowe. Klienci którzy szukają wyłącznie bukmacherów którzy oferują kody promocyjny powinni przeczytać nasze teksty Fortuna kod promocyjny i LVBet kod promocyjny.

5. Kiedy SuperBet będzie bukmacherem online?

Serwis internetowy bukmachera SuperBet prezentuje się bardzo dobrze. Jest on w pełni gotowy do tego by zacząć obsługiwać użytkowników. Do szczęścia brakuje jednak licencji Ministra Finansów. Wydawało się, że bukmacher zdobędzie potrzebną zgodę jeszcze w 2018 roku. We wrześniu firma poinformowała jednak, że licencja na przyjmowanie zakładów online pojawi się najwcześniej na początku 2019 roku. Mamy nadzieję, że SuperBet już niebawem dołączy do grona bukmacherów internetowych, ponieważ jego oferta prezentuje się bardzo obiecująco.

SuperBet Kod Promocyjny
3.2 (64%) 15 votes