STS bukmacher

STS Kod Promocyjny

STS Kod Promocyjny

BonusInformacje
STS Kod PromocyjnyPrzejdź do strony
Bonus powitalny100% do 1020zł
Bonus bez depozytu29zł
Zaproś kumpla
50zł dla każdego
Wirtualny tydzieńW każdym tygodniu zwrot do 30zł
Polubisz poniedziałekKażdego tygodnia od 20zł do 100zł
Pytania i odpowiedziFAQ

ODBIERZ BONUS

 

Wielu graczy przed rejestracją u bukmachera zastanawia się jaki jest aktualny kod promocyjny, bonusowy, bądź też rabatowy dla danej marki. W przypadku STS jest podobnie, gdyż podczas rejestracji napotkamy na pole STS kod promocyjny. Dobra wiadomość jest taka, że aby skorzystać z oferty bonusowej nie jest wymagany jakikolwiek kod promocyjny STS. Aby otrzymać bonus na start, wystarczy rejestracja za pośrednictwem naszego linku.

1. STS bonus na zakłady

Jak już wspomnieliśmy na samym początku tekstu, aby skorzystać z promocji powitalnej nie jest wymagany voucher do STS. Omówmy zatem aktualny STS bonus dla nowych graczy. Otóż przy rejestracji możemy liczyć na premię przy depozycie o wartości 100% do 1020 złotych. Dla porównania Totolotek oferuje bonus przy wpłacie do 545 złotych plus darmowe 20 złotych bez depozytu. Jest to tylko jeden z przykładów, świadczący o tym, że są na rynku polskich zakładów online, inni legalni bukmacherzy oferujący korzystniejsze premie dla swoich użytkowników. Wróćmy jednak do bonusu w STS. Oczywiście aby wypłacić darmowe środki wymagany jest ich obrót. W przypadku STS przyznaną kwotę bonusu przed jej wypłatą należy obrócić trzykrotnie. Pamiętajmy, aby kupon był zaliczony do obrotu, musi mieć łączny kurs wynoszący co najmniej 1.91.

STS kod promocyjny VIP 2018
Zarejestruj się i odbierz STS bonus powitalny !

2. STS bonus bez depozytu – STS kod promocyjny

Na tą chwilę STS-y oferują klientom bonus bez wpłaty w wysokości 25 PLN. Jednak, jeśli zarejestrucie się używając nasz link i kod bonusowy, czeka na was bonus wyższy niż standardowy – aż 29 PLN. STS to nie jedyny bukmacher oferujący bonus bez depozytu.  Totolotek, oraz LV BET i Fortunia też przyotowali podobną promocję dla nowych graczy. Tam zaraz po rejestracji za pośrednictwem naszego serwisu i przy użyciu odpowiedniego kodu promocyjnego (wszystkie kody do bukmacherów znajdziesz w naszych recenzjach)  możemy liczyć na darmowy bonus pieniężny. I tak Totolotek oferuje naszym użytkownikom darmowe 25 złotych (kod promocyjny do totolotka to JB720). LVBet oferuje darmowy bonus o wartości 20 złotych (kod promocyjny LVBET to JOHNNYBET), natomiast w Fortunie dostaniemy nawet do 30 złotych bez wpłaty. Jak widać STS ma nad czy pracować…

3. Polubisz poniedziałek

Obstawiasz i odbierasz bonus! Po prostu. Co tydzień nagrodzimy aż 1500 osób. W 2019 roku na konta Graczy trafi ponad 3,5 miliona PLN. Włącz się do gry! Jak STS liczy punkty?
To bardzo proste. Stawki z każdego kuponu zagranego w ciągu tygodnia się sumują. Nowy ranking zaczyna się w poniedziałek po północy, a kończy wraz z zakończeniem niedzieli. Co zrobić żeby wziąć udział w akcji? Zaloguj się na swoje konto, kliknij w guzik “DOŁĄCZ” i włącz się do rywalizacji.

  • 3000 PLN: 1. miejsce
  • 2000 PLN: 2. miejsce
  • 1000 PLN: 3. miejsce
  • 500 PLN: 4-10. miejsce
  • 200 PLN: 11-50. miejsce
  • 100 PLN: 51-100. miejsce
  • 50 PLN: 101-500. miejsce
  • 30 PLN: 501-1000. miejsce
  • 20 PLN: 1001-1500. miejsce

4. Zaproś kumpla

Zapraszasz znajomego do gry w STS. On wpłaca pieniądze, zakłada się i każdy z Was dostaje po 50 PLN. Proste, prawda? W jaki sposób możesz zaprosić znajomego w ramach akcji? Wejdź na STS.pl, zaloguj się i przejdź do sekcji „Moje konto”, gdzie zaproszenie można wysłać bezpośrednio na adres mailowy znajomego lub za pośrednictwem Facebooka, albo wygenerować link rejestracyjny. Osoba zaproszona musi dokonać rejestracji korzystając z otrzymanego zaproszenia od Ciebie. Następnie wpłacić co najmniej 50 zł na swoje konto na STS.PL oraz zagrać łącznie za minimum 150 zł. Przynajmniej jedno spotkanie na kuponie musi mieć kurs nie mniejszy niż 1,5. Bonusy w postaci vouchera zostaną wysłane mailowo do 24h od momentu spełnienia warunków promocji przez Twojego znajomego.

5. Wirtualny tydzień

Wrzuć na swój kupon tylko zdarzenia ze sportów wirtualnych, graj przez cały tydzień, a STS zwróci Ci połowę stawki trzech pierwszych przegranych kuponów! By wziąć udział w akcji należy zawrzeć kupon SOLO lub AKO z konta depozytowego, na którym znajdą się tylko zdarzenia ze sportów wirtualnych. Co zyskujesz w tej akcji?
Zwrot 50% stawki nawet trzech przegranych kuponów w każdym tygodniu. Łączna maksymalna kwota zwrotu w jednym tygodniu to 30 złotych. Zwrot zostanie przekazany w formie doładowania konta bonusowego najpóźniej w poniedziałek będący początkiem kolejnego etapu akcji. Przykładowo: za przegrany kupon ze stawką 20 złotych, Klient otrzyma doładowanie konta bonusowego w wysokości 10 złotych. W przypadku przegranego kuponu ze stawką 100 złotych Klient otrzyma doładowanie konta bonusowego w wysokości 30 złotych.

6. STS zakłady bukmacherskie

STS to bez wątpienia jeden z liderów na polskim rynku zakładów bukmacherskich, aczkolwiek bukmacher wciąż bardziej znany jest ze swoich punktów stacjonarnych, a niżeli z zakładów online. Te oczywiście, są bardzo solidne. W STS mamy możliwość typowania najpopularniejszych sportów, takich jak piłka nożna, tenis czy koszykówka, ale także zakładów na mniej popularne sporty, jak chociażby tenis stołowy, szachy czy sporty wirtualne. Z pewnością, każdy typer znajdzie tutaj coś dla siebie. Oczywiście jak przystało na solidną markę, możemy tutaj obstawiać zakłady na żywo, oraz w formie mobilnej. Co więcej bukmacher posiada swoją aplikację do pobrania na Androida oraz iOS. Ściągniecie apki STS oczywiście jest bezpłatne.

7. STS to legalny polski bukmacher

Nie zostało napisane najważniejsze, mianowicie to, że STS to w 100% legalny polski bukmacher. Spółka działa nieprzerwanie od 1997 roku i posiada ok. 50% udziałów w rodzimym rynku zakładów wzajemnych. Firma zatrudnia ok. 1 300 pracowników na terenie całego kraju. Co więcej, STS jest przedsiębiorstwem wyłącznie z polskim kapitałem. Ponadto STS jest oficjalnym partnerem piłkarskiej reprezentacji Polski w piłkę nożną, głównym sponsorem Jagiellonii Białystok, oraz fundacji Sport Twoją Szansą. Bukmacher także wspiera inne kluby piłkarskiej Ekstraklasy: Lech Poznań, Pogoń Szczecin, Koronę Kielce, Cracovię Kraków, Górnik Zabrze, a także siatkarską drużynę Resovię Rzeszów, oraz wielokrotnego mistrza Polski w piłce ręcznej Vive Kielce. Od niedawna marka stała się również partnerem największej w Europie federacji MMA – KSW. Wszystkie fakty utwierdzają nas tylko w przekonaniu, że w STS typowanie jest jak najbardziej bezpieczne i w pełni legalne.

STS zakłady bukmacherskie
STS to partner reprezentacji Polski

8. STS opinie

Bez dwóch zdań STS to jeden z największych i najbardziej rozpoznawalnych bukmacherów w Polsce, jednak naszym zdaniem nie koniecznie najlepszy. Oczywiście marka jest bardzo solidna, mamy bonus na zakłady, szeroką ofertę typów, bardzo sprawnie aktualizowane kursy na typowanie live, aplikację mobilną itp. To jednak w dobie wciąż rozwijającego się rynku zakładów internetowych w Polsce , wciąż trochę za mało, aby można powiedzieć, że STS jest numerem jeden. Brakuje tu przede wszystkim oferty w postaci bonus bez depozytu (jest to coś, to wciąż zachęca nowych graczy do rejestracji). Również kursy na zakłady mogłyby być tu nieco wyższe. Generalnie nie zniechęcamy do utworzenia konta gracza w STS-ach, aczkolwiek na chwilę obecną oferty Totolotka, LV Bet.pl oraz Fortuny uważamy za bardziej korzystne. Oczywiście jest to tylko i wyłącznie nasza subiektywna opinia, a decyzję o tym, którego bukmachera wybrać, podejmie gracz. Przypominamy, że podczas rejestracji nie jest wymagany STS kod promocyjny 2018.

STS Kod Promocyjny
4.2 (84%) 5 votes