PZBuk legalne zakłady bukmacherskie

PZBuk Kod Rejestracji

PZBuk kod bonusowy

BonusInformacje
PZBuk kod bonusowyUżyj nasz link
Bonus powitalny50 PLN darmowy zakład
KombodoładowanieZyskaj do 15% więcej

ODBIERZ BONUS

 

PZBuk to nowa firma bukmacherska zarządzona przez międzynarodową grupę Cherry Online, która zdecydowała się wkroczyć na polski rynek. Bukmacher w drugiej połowie 2018 roku otrzymał licencję Ministra Finansów, dzięki czemu, działa w pełni legalnie. W początkowej fazie działalności, serwis zbiera mieszane opinie. Sprawdzamy, czym może się pochwalić nowy, legalny bukmacher Cherry Online PZBuk. Czy firma jest w stanie zamieszać na polskim rynku?

1. Zakłady bukmacherskie w PZBuk

Serwis internetowy jest bardzo prosty w swojej budowie. Nie znajdziemy tu żadnych fajerwerków, co z jednej strony może dziwić, ale z drugiej jest również dużą zaletą – korzystanie ze strony jest bardzo proste i wygodne. W ofercie zakładów sportowych znajdziemy kilkadziesiąt dyscyplin sportowych. Szczególny nacisk w PZBuk jest kładziony na ofertę hokeja. Nowy bukmacher został bowiem oficjalnym sponsorem Polskiego Związku Hokeja na Lodzie. Wiele wydarzeń sportowych można typować również za pośrednictwem funkcji zakładów na żywo.

Zakłady live prezentują się bardzo przyzwoicie. Tutaj również dominuje minimalistyczny wygląd, który ma służyć wygodzie w obstawianiu kuponów. Na bieżąco możemy śledzić aktualne statystyki oraz wyniki różnych wydarzeń. W ten sposób, obstawianie zakładów na żywo jest bardzo proste i komfortowe dla gracza. W ofercie zakładów bukmacherskich PZBUK znajdziemy także wydarzenia esportowe coraz bardziej popularne wśród polskich graczy.

2. Bonus powitalny w serwisie PZBuk – Kod Rejestracji

Największym mankamentem serwisu na ten moment jest bez wątpienia dosyć mizerny bonus powitalny. Gracze na ten moment nie mogą liczyć na bonus bez depozytu, a także premię do pierwszego depozytu. Jedyną promocją startową jest darmowy zakład o wartości 50 PLN. Aby go uzyskać, należy dokonać wpłaty na konto i postawić kupon za min. 50 PLN z kursem 1,8 lub większym. Po ponownym zalogowaniu na konto czekać będzie na nas darmowy zakład. Plusem tej promocji jest to, że ewentualna wygrana nie będzie obciążona warunkiem obrotu. Przy rejestracji można znaleźć pole kod bonusowy, aczkolwiek kod nie jest wymagany.

3. Promocje bukmacherskie Cherry Online (PZBuk)

Także w dziale promocji dla stałych klientów nie znajdziemy na ten moment szerokiego wachlarza ofert. Użytkownicy mają do dyspozycji tylko jedną promocje pod nazwą Kombodoładowanie. Jest to klasyczna premia pieniężna do wygranych kuponów akumulowanych. Premię 1% zgarniemy już do zakładów AKO z dwoma wydarzeniami. Maksymalna premia pieniężna wynosi 15%, jednak żeby ją zgarnąć, musimy wygrać kupon z min. 11 wydarzeniami, a to oznacza spore wyzwanie.

PZBuk kod rejestracji

4. PZBUK program lojalnościowy

Bukmacher przygotował dla stałych klientów program lojalnościowy. Nasze aktywności w serwisie są nagradzane odpowiednią pulą punktów. Otrzymujemy je za obstawione zakłady, a także za codzienne logowanie się na konto użytkownika. Uzbierane punkty można następnie wymienić na cenne nagrody w Sklepie Gracza. Dostępne są tutaj bonusy pieniężne, darmowe zakłady oraz inne niespodzianki. Program lojalnościowy PZBuk w pewnym stopniu nagradza przeciętną ofertę promocyjną.

5. Zakłady bukmacherskie PZBuk – opinie użytkowników

Czy warto zostać klientem zakładów bukmacherskich PZBuk? Wielu klientów narzeka na ten moment na bardzo słabą ofertę promocyjną. Pamiętajmy jednak, że w prosty sposób możemy tutaj otrzymać darmowy zakład o wartości 50 PLN, a ewentualna wygrana nie podlega warunkowi obrotu. Warto zatem skorzystać z tej promocji i dać szansę bukmacherowi zarządzanemu przez Cherry Online. Szczególnie, że są to jego początki na polskim rynku. Z biegiem czasu, oferta promocyjna PZBuk powinna ulec znacznej poprawie.

PZBuk Kod Rejestracji
4.1 (82.86%) 7 votes