Milenium zakłady bukmacherskie

Milenium Kod Promocyjny

Milenium kod promocyjny

BonusInformacje
Milenium kod promocyjnyMBONUS
Bonus od pierwszej wpłaty100% do 760zł
Zakład bez ryzyka10zł
Bonus ekskluzywny20zł dla naszych graczy
Legalność100% legalny polski bukmacher
FAQhttps://www.milenium.pl/czesto-zadawane-pytania

ODBIERZ BONUS

 

Milenium to legalny bukmacher, który działa na polskim rynku od roku 2003. W roku 2012 firma jako jedna z pierwszych uzyskała licencję Ministra Finansów na przyjmowanie zakładów wzajemnych przez Internet. W ostatnich miesiącach serwis przeszedł szereg zmian, dzięki czemu stał się bardziej funkcjonalny i przyjazny dla graczy. Wielu klientów wybiera bukmachera Milenium także ze względu na atrakcyjny bonus powitalny. Najlepszy bonus można jednak otrzymać wpisywaniem kodu promocyjnego MBONUS podczas rejestracji!

1. Oferta zakładów bukmacherskich Milenium

W serwisie znajdziemy trzy główne sekcje zakładów. W pierwszej z nich dostępna jest klasyczna oferta zakładów przedmeczowych z kilkudziesięciu dyscyplin sportowych. Szeroki wybór wydarzeń sprawia, że nawet najbardziej wymagający gracze znajdą tu interesujące zakłady. Na dobrym poziome stoi także wysokość kursów oferowanych przez bukmachera. Urozmaiceniem klasycznej oferty są totalizatory z bardzo wysoką pulą nagród. Druga sekcja oferty bukmachera Milenium to zakłady na żywo, w których możemy każdego dnia typować tysiące wydarzeń w czasie rzeczywistym. Aby obstawiania zakładów było wygodniejsze, gracz otrzymuje szereg przejrzystych statystyk z przebiegu spotkania. Ostatnią sekcją są sporty wirtualne, w których możemy typować zmagania drużyn i zawodników sterowanych przez komputer. Warto dodać, że w ostatnich miesiącach serwis Milenium został znacząco odświeżony, dzięki czemu wnoszenie zakładów jest teraz dużo wygodniejsze i przyjemniejsze.

2. Milenium darmowy zakład

Nowi gracze w serwisie Milenium mogą liczyć na dwie promocje powitalne. Pierwszą jest darmowy zakład o wartości 10 PLN. Bonus ten jest przyznawany bez depozytu. To oznacza, że po zarejestrowaniu konta mamy możliwość postawienia zakładu pojedynczego lub wielokrotnego ze stawką 10 PLN. Co więcej, jeśli nasz kupon okaże się przegrany, w ciągu 30 dni otrzymamy dodatkowe punkty bonusowe w programie lojalnościowym Liga Mistrzów Milenium.

Wpisz Milenium kod promocyjny i odbierz darmowy zakład

3. Bonus powitalny

Drugą promocją jest klasyczny bonus do pierwszej wpłaty. Depozytu musisz dokonać w ciągu 10 dni od momentu zarejestrowania konta. Pierwsza wpłata zostanie podwojona maksymalnie do kwoty 760 PLN. Wpłacając na swoje konto 760 PLN łącznie uzyskasz kapitał 1520 PLN na obstawianie wydarzeń sportowych. Środku uzyskane z tytułu promocji mogą zostać wypłacone po spełnieniu warunku obrotu bonusem opisanego w regulaminie. Z polecanych przez nas bukmacherów, tylko Totolotek i LVBet mają wyższe bonusy powitalne.

4. Kod promocyjny: MBONUS

Milenium kod promocyjny prawdopodobnie jest jednym głównych wyszukiwań na temat marki. Nasz serwis oferuje czytelnikom kod MBONUS, który gwarantuje otrzymanie najlepszych bonusów powitalnych na serwisie Milenium.

Zaznacz Milenium bonus na start podczas rejestracji

5. Promocje dla stałych klientów Milenium

Bukmacher Milenium proponuje również szereg promocji dla stałych klientów. Najważniejsze z nich to 5-10-15, Superoferta, a także Happy Hour. Dzięki nim możemy liczyć na wyższe kursy zakładów, a także na dodatkowe premię do wygranych kuponów akumulowanych. Warto podkreślić, że oferta jest dostępna zarówno w serwisie internetowym, jak również w punktach naziemnych. Bukmacher posiada także program lojalnościowy pod nazwą Liga Mistrzów Milenium. Obstawiając zakłady bukmacherskie zbierasz punkty, które następnie możesz wymienić na nagrody w postaci bonusów pieniężnych oraz darmowych zakładów. W związku z tym, gracze tego bukmachera nie muszą się martwić o dodatkowe okazje do zarabiania pieniędzy.

6. Czy warto grać u bukmachera Milenium?

Serwis po odmłodzeniu prezentuje się naprawdę nieźle. Obstawianie zakładów jest proste i wygodne. Dużym atutem jest oczywiście bogata oferta, która sprawia, ze każdy gracz znajdzie tu interesujące wydarzenia z wysokimi kursami. Milenium może się także pochwalić atrakcyjną ofertą powitalną dla nowych graczy. Możemy otrzymać zakład bez depozytu w formie darmowego zakładu o wartości 10 PLN, a także klasyczną premię do pierwszej wpłaty do kwoty 760 PLN. Całkiem dobrze prezentują się także promocje dla stałych graczy, a także program lojalnościowy Liga Mistrzów Milenium.

7. Informacje o Milenium.pl – to legalny polski bukmacher

Jeżeli nie jesteście pewni tego czy zakłady bukmacherskie Milenium to legalna w Polsce firma, wystarczy wejść na oficjalna stroną internetową Milenium.pl i przeczytać krótki tekst w którym bukmacher opisuje sam siebie.

Milenium Zakłady Bukmacherskie to legalny polski bukmacher. Posiadamy koncesję udzieloną przez Ministra Finansów RP na prowadzenie zakładów wzajemnych na terenie Polski w stacjonarnych punktach przyjmowania zakładów oraz w Internecie. Nasze usługi są więc w pełni legalne i nie wiążą się z żadnym ryzykiem prawnym po stronie graczy.

Jak każdy legalny bukmacher, Milenium Zakłady Bukmacherskie odprowadza podatek w wysokości 12% wkładu wniesionego przez gracza. Respektujemy również inne przepisy, między innymi dotyczące regulaminu odpowiedzialnej gry czy bezpieczeństwa i przetwarzania danych osobowych, które zawarte są w ustawie o grach hazardowych.

Legalne zakłady bukmacherskie dostępne są tylko dla osób pełnoletnich, których wiek weryfikowany jest przez pracownika Milenium Zakłady Bukmacherskie po zakończeniu procesu rejestracji konta. Przepisy zawarte w ustawie hazardowej nie wymagają spełnienia dodatkowych wymogów przez gracza.

Korzystanie z usług, jakie oferują legalne zakłady bukmacherskie, niesie szereg korzyści dla graczy. Przede wszystkim każdy zawarty zakład jest legalny i nie łamie przepisów zapisanych w ustawie hazardowej regulującej rynek bukmacherski w Polsce.

Jednocześnie legalne zakłady bukmacherskie, takie jak Milenium, regularnie wspierają polski sport, zatrudniają pracowników w kraju i odprowadzają podatki. Przeciwnie niż nielegalni bukmacherzy, którzy nie posiadają stosownej koncesji i stanowią nieuczciwą konkurencję, działając tym samym na szkodę rodzimego sportu, graczy, państwa i całej branży.

Należy pamiętać, że nie tylko przyjmowanie zakładów wzajemnych bez koncesji Ministra Finansów RP jest nielegalne. Również gracze korzystający z usług takich firm narażeni są na kary finansowe.

Obstawianie zakładów w Milenium nie wiążę się z żadnymi konsekwencjami prawnymi dla graczy – jesteśmy bowiem legalnym bukmacherem.

Milenium Kod Promocyjny
3.3 (65%) 16 votes