Milenium zakłady bukmacherskie

Milenium Kod Promocyjny

Milenium kod promocyjny

BonusInformacje
Milenium kod promocyjnyMBONUS
Bonus od pierwszej wpłaty100% do 760zł
Zakład bez ryzyka10zł
Bonus ekskluzywny20zł dla naszych graczy
Legalność100% legalny polski bukmacher
FAQhttps://www.milenium.pl/czesto-zadawane-pytania

ODBIERZ BONUS

 

Milenium to legalny bukmacher, który działa na polskim rynku od roku 2003. W roku 2012 firma jako jedna z pierwszych uzyskała licencję Ministra Finansów na przyjmowanie zakładów wzajemnych przez Internet. W ostatnich miesiącach serwis przeszedł szereg zmian, dzięki czemu stał się bardziej funkcjonalny i przyjazny dla graczy. Wielu klientów wybiera bukmachera Milenium także ze względu na atrakcyjny bonus powitalny. Najlepszy bonus można jednak otrzymać wpisywaniem kodu promocyjnego MBONUS podczas rejestracji!

1. Oferta zakładów bukmacherskich Milenium

W serwisie znajdziemy trzy główne sekcje zakładów. W pierwszej z nich dostępna jest klasyczna oferta zakładów przedmeczowych z kilkudziesięciu dyscyplin sportowych. Szeroki wybór wydarzeń sprawia, że nawet najbardziej wymagający gracze znajdą tu interesujące zakłady. Na dobrym poziome stoi także wysokość kursów oferowanych przez bukmachera. Urozmaiceniem klasycznej oferty są totalizatory z bardzo wysoką pulą nagród. Druga sekcja oferty bukmachera Milenium to zakłady na żywo, w których możemy każdego dnia typować tysiące wydarzeń w czasie rzeczywistym. Aby obstawiania zakładów było wygodniejsze, gracz otrzymuje szereg przejrzystych statystyk z przebiegu spotkania. Ostatnią sekcją są sporty wirtualne, w których możemy typować zmagania drużyn i zawodników sterowanych przez komputer. Warto dodać, że w ostatnich miesiącach serwis Milenium został znacząco odświeżony, dzięki czemu wnoszenie zakładów jest teraz dużo wygodniejsze i przyjemniejsze.

2. Milenium darmowy zakład

Nowi gracze w serwisie Milenium mogą liczyć na dwie promocje powitalne. Pierwszą jest darmowy zakład o wartości 10 PLN. Bonus ten jest przyznawany bez depozytu. To oznacza, że po zarejestrowaniu konta mamy możliwość postawienia zakładu pojedynczego lub wielokrotnego ze stawką 10 PLN. Co więcej, jeśli nasz kupon okaże się przegrany, w ciągu 30 dni otrzymamy dodatkowe punkty bonusowe w programie lojalnościowym Liga Mistrzów Milenium.

Wpisz Milenium kod promocyjny i odbierz darmowy zakład

3. Bonus powitalny

Drugą promocją jest klasyczny bonus do pierwszej wpłaty. Depozytu musisz dokonać w ciągu 10 dni od momentu zarejestrowania konta. Pierwsza wpłata zostanie podwojona maksymalnie do kwoty 760 PLN. Wpłacając na swoje konto 760 PLN łącznie uzyskasz kapitał 1520 PLN na obstawianie wydarzeń sportowych. Środku uzyskane z tytułu promocji mogą zostać wypłacone po spełnieniu warunku obrotu bonusem opisanego w regulaminie. Z polecanych przez nas bukmacherów, tylko Totolotek i LVBet mają wyższe bonusy powitalne.

4. Kod promocyjny: MBONUS

Milenium kod promocyjny prawdopodobnie jest jednym głównych wyszukiwań na temat marki. Nasz serwis oferuje czytelnikom kod MBONUS, który gwarantuje otrzymanie najlepszych bonusów powitalnych na serwisie Milenium.

Zaznacz Milenium bonus na start podczas rejestracji

5. Promocje dla stałych klientów Milenium

Bukmacher Milenium proponuje również szereg promocji dla stałych klientów. Najważniejsze z nich to 5-10-15, Superoferta, a także Happy Hour. Dzięki nim możemy liczyć na wyższe kursy zakładów, a także na dodatkowe premię do wygranych kuponów akumulowanych. Warto podkreślić, że oferta jest dostępna zarówno w serwisie internetowym, jak również w punktach naziemnych. Bukmacher posiada także program lojalnościowy pod nazwą Liga Mistrzów Milenium. Obstawiając zakłady bukmacherskie zbierasz punkty, które następnie możesz wymienić na nagrody w postaci bonusów pieniężnych oraz darmowych zakładów. W związku z tym, gracze tego bukmachera nie muszą się martwić o dodatkowe okazje do zarabiania pieniędzy.

6. Czy warto grać u bukmachera Milenium?

Serwis po odmłodzeniu prezentuje się naprawdę nieźle. Obstawianie zakładów jest proste i wygodne. Dużym atutem jest oczywiście bogata oferta, która sprawia, ze każdy gracz znajdzie tu interesujące wydarzenia z wysokimi kursami. Milenium może się także pochwalić atrakcyjną ofertą powitalną dla nowych graczy. Możemy otrzymać zakład bez depozytu w formie darmowego zakładu o wartości 10 PLN, a także klasyczną premię do pierwszej wpłaty do kwoty 760 PLN. Całkiem dobrze prezentują się także promocje dla stałych graczy, a także program lojalnościowy Liga Mistrzów Milenium.

Milenium Kod Promocyjny
3.3 (65%) 16 votes