forBET zakłady bukmacherskie

Kod Promocyjny forBET

Kod promocyjny forBET

BonusInformacje
Kod promocyjny forBETBONFORBET
Pierwszy depozyt100% do 400zł
Drugi depozyt75% do 400zł
Trzeci depozyt50% do 400zł
Legalność100% legalny polski bukmacher
Start Mistrzowskihttps://www.iforbet.pl/podstrona/start-mistrzowski

ODBIERZ BONUS

 

Bukmacher forBET rozpoczął swoją działalność w 2016 roku stając się szóstym, legalnym bukmacherem na polskim rynku. Dzięki oryginalnym promocjom marka bardzo szybko zdobyła duży rozgłos i przyciągnęła do siebie wielu klientów. Obecnie, zakłady bukmacherskie forBET wciąż oferują wysoką jakość usług oraz atrakcyjne bonusy dla nowych klientów. Sprawdźmy, czy warto korzystać z oferty tego bukmachera w 2019 roku i jaki jest kod promocyjny do bukmachera forBET.

1. Zakłady sportowe u bukmachera forBET

Oferta bukmachera forBET prezentuje się bardzo okazale. W sekcji zakładów sportowych każdego dnia mamy możliwość obstawiania kilku tysięcy wydarzeń z kilkudziesięciu dyscyplin. Nie mogło zabraknąć także zakładów na żywo oraz sportów wirtualnych. Nie ulega wątpliwości, że w bogatej ofercie forBET dobrze odnajdą się nawet najbardziej wymagający gracze.

Warto wspomnieć o dodatkowych opcjach, które podnoszą prestiż tej oferty. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest np. Betmarket. Znajdziemy tu kupony stworzone przez innych graczy. Jeśli któryś z nich szczególnie przypadnie nam do gustu, możemy go łatwo skopiować i postawić identyczny zakład. To ciekawa propozycja dla osób, które w danym dniu nie będą miały pomysłu na stworzenie kuponu. Pomocnym narzędziem jest także wyszukiwarka kursów, która umożliwia znalezienie wydarzeń do obstawiania zgodnie z interesującą nas wysokością kursu.

2. Bonus powitalny za trzy depozyty w forBET – Mistrzowski Start

Drobnym minusem jest brak bonusu bez depozytu, który pozwala bezpiecznie zapoznać się z serwisem bez ryzykowania utratą własnych środków. W forBET znajdziemy jednak unikalną ofertę bonusu powitalnego do trzech pierwszych depozytów! Pierwsza wpłata może zostać podwojona maksymalnie do kwoty 400 PLN. W przypadku drugiej wpłaty otrzymamy premię 75% do 400 PLN. Kolejne cztery stówy możemy uzyskać przy trzecim depozycie, ale tutaj premia wynosi 50%. Łącznie, możemy otrzymać od bukmachera aż 1200 PLN na mistrzowski start.

forBET mistrzowski start - bonus 1200zł

3. Promocje i oferty specjalne forBET

Bukmacher forBET z całą pewnością wie jak zadbać o atrakcyjniejszą ofertę poprzez ciekawe promocje. Jedna z nich działa w myśl zasady: Kto rano wstaje temu forBET daje! Każdy gracz, który w godzinie 6:00 – 12:00 obstawi zakład akumulowany z przynajmniej czterema zdarzeniami może otrzymać premię w wysokości 14% od wygranej. Warto zatem już wieczorem przygotować sobie zakład i obstawić go rano z szansą na dodatkowy zysk.

W serwisie znajdziemy także szereg promocji okresowych oraz związanych ze spotkaniami drużyn sponsorowanych przez bukmachera. Nie zabrakło także tradycyjnej premii od zakładów akumulowanych dostępnej w promocji Combo Expert. Rejestrując się w serwisie forBET możemy poprosić o powiadomienia mailowe lub SMS-owe, które pozwolą być na bieżąco ze wszystkimi promocjami okresowymi dostępnymi w ofercie bukmachera forBET.

4. forBET kod promocyjny: BONFORBET

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy we współpracy z bukmacherem forBET kod promocyjny który można wpisać podczas rejestracji – BONFORBET.  Polecamy użycie kodu bonusowego abyście zawsze mieli pewność, że otrzymacie najlepsze dostępne bonusy!

forBET kod promocyjny: BONFORBET

5. Opinie graczy na temat bukmachera forBET

Bukmacher może się pochwalić bardzo pozytywnymi opiniami klientów. Głównymi atutami serwisu jest bogata oferta zakładów sportowych oraz liczne urozmaicenia w postaci sekcji Betmarket oraz Wyszukiwarki kursów. Jeśli chodzi o bonus powitalny, jako drobny mankament można wymienić brak bonusu bez depozytu, który jest coraz częstszy na rynku (na przykład Totolotek oferuje 30zł bez depozytu). Zamiast tego otrzymujemy jednak możliwość otrzymania premii od trzech pierwszych depozytów do kwoty 1200 PLN.

Bukmacher jest również chwalony za wspieranie polskiego sportu. ForBET jest głównym sponsorem reprezentacji AMP Futbol zrzeszającej niepełnosprawnych piłkarzy. Firma jest także mocno związana z żużlem. Od sezonu 2018 forBET jest tytularnym sponsorem Włókniarza Częstochowa. Pozytywne opinie klientów pokazują, że mamy do czynienia z bardzo wiarygodnym bukmacherem, który dba o potrzeby swoich graczy.

Kod Promocyjny forBET
3.8 (75%) 4 votes