Jakie są najczęstsze błędy bukmacherów?

Home » Jakie są najczęstsze błędy bukmacherów?

Tym razem przestawimy najczęstsze błędy bukmacherów. Odpowiemy sobie tak na pytanie jak je sprawnie wychwycić oraz wykorzystać. Chyba nikt z nas nie myślał, że bukmacher nigdy się nie myli.

Błędy najczęstsze bukmacherów

W ostatnim artykule omówiliśmy sobie najczęstsze błędy popełniane przez graczy w bukmacherskich zakładach. Co prawda najbardziej są na nie narażeni nowicjusze, ale jednak gracze bardziej zaawansowany również zaliczają wpadki. Szczególnie z powodu braku dyscypliny, zaniedbań czy też brawury.

Jednak błędy graczy nikogo nie zaskakują. Jest to ludzka rzecz. Za to zdziwimy się, jakie można wychwycić błędy bukmacherów, jeśli siedzimy odpowiednio długo w tym temacie. Bukmacherzy również się mylą, a dla nas jest to doskonała okazja do zwiększenia swoje wypłaty za zakład.

Jeśli poszukujemy prostych oraz szybkich rozwiązań, jak oszukać bukmachera, to nie tędy niestety droga. Sztuka obstawiania jest w najbardziej wyszukiwanych kwestiach i z dnia na dzień jest znaleźć coraz trudniej pomyłki u bukmacherów. Ktoś, kto oferuje rozwiązania szybkie, najprawdopodobniej nasz oszukuje. Nie powinniśmy się dać nabrać, ponieważ prawdziwy zysk wymaga naprawdę ciężkiej pracy oraz niezłej wiedzy.

Kursy nieadekwatne

Bukmacherzy czasem popełniają błędy przy wystawianiu kursów. Zacząć powinniśmy od najbardziej oczywistego błędu. Podczas gdy bukmacherzy zaprzęgają najtęższe umysły do pracy oraz narzędzia analityczne do ustalenia prawdopodobieństwa oraz wyliczenia kursu setek tysięcy dziennie zakładów, nadal tu oraz ówdzie się zdarzają jakieś błędy. Niektórzy uważają, że to właśnie z uwagi na automatyzację oraz poleganie na algorytmach bukmacherzy wyliczają źle kursy. Wykorzystują to sprytni gracze.

Tenże pogląd nie wziąć się znikąd. Algorytm, który wylicza szanse na zwycięstwo meczy dla danego klubu na podstawie twardych liczbowych danych to jednak nie to samo, co fan, który zna swoją drużynę od podszewki. Zna przecież świetnie jej sytuację w lidze. A takie właśnie informacje są często czynnikiem decydującym, który zmienia zupełnie okoliczności szacowania szans.

Błąd ewidentny bukmachera

Inną historią jest jednak tak zwany „palp”. Jest to błąd ewidentny bukmachera („palpable error”). Pojawia się on wtedy, gdy po wprowadzeniu oferty zakładów bukmacher się zorientował, że nastąpiła jakaś pomyłka podczas tworzenia oferty oraz w związku z tym wszelkie zawarte na rynek wadliwy zakłady są anulowane (są rozliczane po kursie 1.00). jest to praktyka dosyć kontrowersyjna, która powoduje naprawdę bardzo głośne oraz gwałtowne sprzeciwy wśród graczy, który złożyć już zdążyli swoje kupony. Oczywiście w swoich regulaminach bukmacherzy zaznaczają, że dają jak najbardziej sobie prawo do unieważnienia zakładów, do których się wkradł błąd ewidentny bukmachera. Jednak wielu graczy uważa, że bukmacher powinien wypisać sam piwo, którego nawarzył. Tak czy siad, ewidentny błąd bukmachera to coś, na co uważać powinniśmy przy szukaniu okazji do zrobienia zakładu właśnie z value.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *