eToto bukmacher

Jaki jest kod bonusowy do eToto?

eToto Kod Bonusowy

BonusInformacje
eToto Kod BonusowyPrzejdź do strony
Bonus od pierwszej wpłatyDo 1000 PLN
Darmowy zakład20 PLN free bet
Legalność100% legalny polski bukmacher
Pomochttps://www.etoto.pl/pomoc/

ODBIERZ BONUS

 

eToto ma za sobą niezwykle udany rok. Na początku 2018 roku serwis przeszedł gruntowną przebudowę i zyskał dodatkowe funkcje. Właściciele zainwestowali również w reklamę, dzięki czemu znani dziennikarze sportowi na czele z Mateuszem Borkiem, Tomaszem Smokowskim i Michałem Polem zaczęli promować tą markę. To oczywiście przyniosło wymierne korzyści w liczbie klientów regularnie odwiedzających serwis eToto. Sporo nowych użytkowników chce wiedzieć jaki jest kod bonusowy do eToto. Odpowiedź na pytanie znajduje się w dalszym tekście.

1. Główne informacje o bukmacherze eToto

eToto działa na polskim rynku od 2011 roku i jest w 100% legalnym bukmacherem. Początkowo świadczył swoje usługi jedynie w punktach naziemnych. W listopadzie 2014 roku spółka otrzymała licencje na przyjmowanie zakładów wzajemnych także przez Internet. Przez pierwsze lata bukmacher pozostawał nieco w cieniu silniejszej konkurencji. Dopiero na początku 2018 roku serwis ukazała się w nowej odsłonie. Ciekawszy wygląd, funkcja zakładów live, lepsze promocje. To najważniejsze czynniki, które sprawiły, że bukmacher był jednym z okryć 2018 roku.

NazwaE-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.
Numer zezwoleniaAG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17
Zezwolenie z dnia28 listopada 2014.
Telefon513 321 174
E-mailpomoc@etoto.pl
CzatOd 9:00 do 22:00

2. Oferta zakładów bukmacherskich w eToto

Oferta bukmachera prezentuje sią bardzo atrakcyjnie. Kilkadziesiąt dyscyplin sportowych, obecność wydarzeń esportowych, liczny dział zakładów specjalnych. Jest z czego wybierać. Co szczególnie ważne, każdego dnia gracze mogą liczyć na ciekawą ofertę w sekcji eToto Plus, w której zakłady są dostępne w wyższych kursach, co oczywiście przenosi się na wysokość wygranych. Warto zatem rozpocząć dzień od przeglądu aktualnej oferty by nie przegapić ciekawych okazji.
Każdego dnia serwis eToto oferuje również kilkaset wydarzeń dostępnych w funkcji typowania Live. Najważniejsze wydarzenia posiadają podgląd statystyk co umożliwia łatwiejszy wybór zakładu. Pełna oferta bukmachera jest oczywiście dostępna z poziomu serwisu internetowego, a także aplikacji mobilnej. Na ten moment, w ofercie bukmachera eToto nie znajdziemy natomiast sekcji Zakładów Wirtualnych. Być może zostanie ona dodana w niedalekiej przyszłości.

3. eToto bonus powitalny do 1000zł – czy kod bonusowy jest potrzebny?

Nowi użytkownicy w serwisie mogą liczyć na bardzo ciekawą ofertę powitalną. Pierwszy bonus umożliwia otrzymanie dodatkowych 200% do kwoty 100 PLN! Ponadto, klienci mogą liczyć na podwojenie drugiego depozytu. Łącznie, eToto proponuje bonus powitalny nawet w wysokości 1000 PLN. W ofercie powitalnej brakuje nieco bonusu bez depozytu, który był dostępny w przeszłości. Nie ma jednak powodów do narzekania. Bonus powitalny prezentuje się bardzo okazale. Czy warunkiem otrzymania bonusu jest wpisywanie kodu bonusowego do eToto? Odpowiedź brzmi NIE, więc wystarczy się normalnie zarejestrować na stronę eToto.pl

eToto kod bonusowy

4. Promocje i freebety w serwisie eToto

W serwisie znajdziemy szereg promocji dla stałych klientów. Jedną z nich jest wspomniana sekcja eToto Plus, w której możemy obstawiać zakłady specjalne po wyższych kursach. Na ciekawą propozycję mogą liczyć fani, którzy często typują live w nocy. Należy tu zatem uwzględnić przede wszystkim zakłady na NFL, NHL czy MLS. Obstawiając zakład za 100 PLN możesz w razie niepowodzenia liczyć na zakład bez ryzyka o wartości 50 PLN! Ciekawy bonus, który może nam osłodzić przegraną oraz dać szansę na szybkie odrobienie strat.
Zakład bez ryzyka można obecnie zgarnąć także na obstawianiu polskiej ligi piłkarskiej oraz wybranych spotkań z innych dyscyplin sportowych. Fani piłki nożnej mogą się także pokusić o zakład under / over na sumę goli. Tutaj również istnieje możliwość otrzymania freebeta. W serwisie eToto na ten moment brakuje programu lojalnościowego.

PromocjaOpis
Nocne granieZagraj live i w razie niepowodzenia odbierz 50zł
Typuj nasząObstawiaj polskie ligi i zgarnij freebet 50 zł!
Mniej - WięcejPostaw zakład na sumę goli i otrzymaj freebet 50zł
Oferta VIPPriorytetowe wypłaty, osobisty asystent, bonusy urodzinowe...

5. Czy warto stawiać zakłady w eToto?

Jeszcze rok temu odpowiedź na to pytanie byłaby raczej negatywna. Teraz, serwis prezentuje się naprawdę dobrze i zdobywa kolejnych klientów. Ciekawe promocje, duży bonus powitalny oraz rozbudowana oferta zakładów przedmeczowych i live sprawiają, że bukmacher eToto stał się bardzo przyjemnym miejscem do obstawiania zakładów sportowych. Aczkolwiek, i tak w Polsce można znaleźć lepszych bukmacherów, jak np. Fortunę.

6. Informacje o eToto

Przedstawiliśmy nasz opis firmy eToto, teraz warto sprawdzić co bukmacher pisze sam o sobie.

E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. działa od 2011 roku na podstawie zezwolenia udzielonego przez Ministerstwo Finansów. Sprzedaż zakładów realizowana jest poprzez punkty na terenie całego kraju oraz w Internecie.

Przedmiotem naszej działalności jest organizowanie zakładów na wyniki wydarzeń sportowych, społecznych i politycznych.

W zakładach organizowanych przez E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. mogą uczestniczyć wyłącznie osoby, które ukończyły 18 lat oraz wobec których nie został zasądzony zakaz wstępu do ośrodków gier.

E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. spółka utworzona w Polsce, z siedzibą w Warszawie (00-503), ul. Żurawia 8, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000370248, REGON 142666660, NIP 5272639256.

Działamy na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych – bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów 28 listopada 2014 roku na okres 6 lat. Nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17.

Kontakt do biura: etoto@etoto.pl
Kontakt dla graczy: pomoc@etoto.pl lub support@etoto.pl
Kontakt dla ajentów: wspolpraca@etoto.pl

Jaki jest kod bonusowy do eToto?
3.6 (71.67%) 12 votes