Jak można ograć bukmachera w zakładach na żywo?

Home » Jak można ograć bukmachera w zakładach na żywo?

Zakłady live cieszą się coraz większą popularnością wśród typerów. Gdy obstawiamy na żywo mamy o wiele większa wiedzę na temat wydarzenia konkretnego, aniżeli ma się sytuacja w przypadku przedmeczowych kuponów. W poradniku tym przedstawimy bardzo sprytny sposób, jak inwestują środki niewielkie zwiększyć swój profit.

System nasz jest skierowany do typerów, którzy w piłkarskich meczach szukają przed przerwą goli. W czym rzecz? Jest to szalenie proste?

Obserwujemy fragmenty początkowe danego meczu i jeśli tylko zauważymy, że sporo się dzieje na boisku, to wówczas około dziesiątej minuty decydujemy się w to spotkanie zainwestować. A co to oznacza, że na boisku się wiele dzieje? Sporo zależy o konkretnej ligi, której dotyczyć miałby zakład ewentualny.

Czym jest paradoks hazardzisty?

Wiadomo, że niektóre z rozgrywek są bardziej overowe, a inne mniej. Nie ma tutaj rzecz jasna reguły, natomiast doświadczenia nasze pokazały, że znacznie lepiej w przypadku metody tej sprawdzają się niższe rozgrywkowe szczeble, gdzie pada po pierwsze znacznie więcej goli, natomiast po drugie, zakłady bukmacherskie popełniają tam mnóstwo pomyłek oraz niejednokrotnie kursowe różnice na ten sam zakład u różnych bukmacherów wynoszą nawet po kilkadziesiąt procent. Jednak nie powinniśmy tego traktować jako coś pewnego. Bowiem za kilka miesięcy taka sytuacja może się odwrócić o 180 stopni. Jednak najlepiej się sprawdzały do tej pory niższe ligi w Niemczech, Słowacji, Czechach, Australii, Estonii oraz Finlandii.

Wyznacznikiem, czy dane spotkanie warte jest inwestycji, czy też nie, była sama liczba strzałów. Jeśli około dziesiątej minuty piłkarze obu stron na bramkę uderzają minimum pięć czy też sześć razy, dostrzegamy wówczas value oraz wprowadzamy nasz system w życie.

Szczegóły

Mianowicie inwestujemy 0,3 jednostki w Over 1,5 goli do przerwy oraz także 0,2 w Over 2,5 goli do samej przerwy. Bardzo ważne jest to, że oba zakłady stawiamy w tej samej chwili. Pamiętając swoje początki podejrzewamy, że będziemy mieli różne obawy przed liniami tak wysokimi. Musimy jednak uwierzyć, że warto się przełamać, a trzy gole w pierwszej połowie w ligach overowywch nie należą tak naprawdę do rzadkości. Zaś kursy wysokie sprawiają, że inwestycja w zakład jednak jest bardzo niewielka. Jak się prezentują liczy?

Wartość będą bardzo przybliżone. Każdy mecz jest inny, natomiast około dziesiątej minuty kursu na zakład Over 1,5 kształtują się już na poziomie około 3,30 natomiast za opcję Over 2,6 zakłady bukmacherskie płacą około 8.

Ktoś może w tej chwili zauważyć – a co jeśli około 25 – 30 minuty, pomimo statystyk znakomitych, wciąż żadna bramka nie padnie? Wówczas przewaga naszej metody polega na tym, że mamy plan również na taki scenariusz. Wówczas linia goli, która jest proponowana przez bukmacherów na I połowę zazwyczaj wynosi 0,5, a my 1j inwestujemy w zakład, że przez te pozostałych 15 – 20 minut piłka jednak w siatce zatrzepocze. Jak widać sposoby są warte przetestowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *