Fortuna bukmacher

Fortuna Kod Promocyjny

Fortuna Kod Promocyjny

BonusInformacje
Fortuna Kod Promocyjnyvipbonus
Zakład bez ryzyka120zł
Bonus przy depozycie1000zł
Bonus bez depozytu30zł

ODBIERZ BONUS

 

Interesuje Cię Fortuna kod promocyjny 2020 i zastanawiasz się jakie dodatkowe korzyści niesie ze sobą kod promocyjny efortuna? Otóż każdy kto zarejestruje się u bukmachera za pośrednictwem naszego serwisu i podczas rejestracji wpisze kod do Fortuny, otrzyma unikalny bonus na zakłady, wyższy od standardowej oferty na stronie efortuna.pl. Sprawdź co oferuje Fortuna, legalny polski bukmacher czyją siedzibą jest miasto Cieszyn niedaleko granicy z Czechami.

1. Fortuna bonus na start

Dlaczego kody promocyjne są ważne? Rejestrując się u bukmachera przez nasz link i wpisując Fortuna kod promocyjny otrzymamy bonus przy wpłacie w postaci zakładu bez ryzyka aż do 120 złotych plus 1000 złotych od depozytu, oraz 30 złotych bez depozytu. Jak widać rejestracja  w Fortunie za pośrednictwem naszego serwisu się opłaca. Oczywiście, aby wypłacić środki bonusowe, najpierw należy je obrócić. I tak bonus od depozytu do 1000 złotych należy obrócić czterokrotnie, maksymalnie w ciągu 60 dni od rejestracji. W przypadku zakładu bez ryzyka, sytuacja wygląda następująco. Po założeniu konta gracza w Fortunie, Twój pierwszy kupon będzie Zakładem bez ryzyka. Jeżeli wygrasz, otrzymasz wygraną. Jeżeli przegrasz bukmacher zwróci Ci wkład za kupon, do 120zł!  Oczywiście jak u wszystkich polskich legalnych bukmacherów, również w Fortunie nasza kwota bonusu zostanie pomniejszona o podatek.

2. Legalny bukmacher

Skoro poruszyliśmy już temat legalności, słów kilka na temat marki Fortuna. FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. posiadająca swoją główną siedzibę w Cieszynie przy ulicy Bielska 47 (tel.: +48 33/ 858 21 45-46, fax.: +48 33/ 858 21 42) została wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000002455 przez Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Regon 070707400, NIP 548-11-92-629, wysokość kapitału zakładowego: 2.376.000,00 zł. Ponadto bukmacher posiada około 600 punktów stacjonarnych przyjmowania zakładów, zlokalizowanych na terenie całej Polski. Bukmacher od 1 stycznia 2014 jest także głównym sponsorem Legii Warszawa, oraz sponsorem 1 Ligi piłkreskiej w naszym kraju i pierwszoligowych klubów: GKS Katowice, TS Podbeskidzie, Zagłębie Sosnowiec, Miedź Legnica, Raków Częstochowa oraz Stal Mielec i Wigry Suwałki. To chyba wystarczające informację, aby wątpić w jakikolwiek sposób w legalność marki. Jeśli szukacie legalnych bukmacherów, możemy polecić jeszcze marki Totolotek i LVBet.

3. Fortuna zakłady bukmacherskie online

Marka swoją popularność zawdzięcza głównie punktom naziemnym, dzięki którym wyrobiła sobie renomę na polskim rynku legalnych bukmacherów. Z upływem czasu Fortuna wprowadziła na rynek produkt online, a więc możliwość typowania zakładów przez internet, co okazało się jak najbardziej trafionym pomysłem. Z każdym rokiem marce przybywają dziesiątki tysięcy nowych klientów typujących zakłady online. Oferta na typowanie przez internet w fortunie jest na prawdę dopracowanym produktem. Typować możemy tu praktycznie wszystko. Zakłady na najpopularniejsze sporty, takie jak piłka nożna, tenis oraz koszykówka, aż po mniej popularne dyscypliny jak futsal, lotki, czy wydarzenia polityczne.

Fortuna Kod Promocyjny
Podczas rejestracji wpisz nasz Fortuna kod promocyjny: vipbonus

Osobno dostępna jest tu zakładka na sporty wirtualne, w której to  możemy obstawiać wydarzenia losowo generowane przez komputer na sporty takie jak piłka nożna, wyścigi konne, wyścigi psów, samochody, żużel, oraz tenis. Generalnie na chwilę obecną Fortuna może pochwalić się największą ilością “virtuali” do obstawiania spośród wszystkich legalnych bukmacherów w naszym kraju. Oprócz zakładów przedmeczowych w Fortunie typować możemy także zakłady na żywo. W ofercie live kursy na zakłady aktualizowane są bardzo sprawnie i szybko. Na żywo obstawiać możemy praktycznie każde wydarzenie sportowe, które jeszcze jakiś czas temu znajdowało się w ofercie przedmeczowej.

4. Fortuna mobile

Mobilnie typować możemy bezpośrednio z naszego telefonu na stronie gm.efortuna.pl oraz za pomocą aplikacji. Fortuna posiada własną aplikację do pobrania w App Store (iOS 8 lub wyższy), oraz na Androida (Android 4.1 lub wyższy). Oczywiście apka do pobrania jest zupełnie za darmo i niesie ze sobą sporo korzyści. Dzięki niej uzyskamy dostęp do kompletnej ofert na zakłady live, obszernych statysyk, dostępu do transmisji na żywo, szybkich płatności, oraz funkcji match tracker.

5. Fortuna opinia

Z pewnością bukmachera Fortuna należy zaliczyć do top 3 legalnych bukmacherów w naszym kraju. Szeroka oferta na zakłady przedmeczowe, oraz zakłady live, wysokie kursy, przejrzystość strony, oraz bonusy. Wszystko to sprawia, że jak najbardziej polecamy rejestrację konta w Fortunie. Pamiętaj aby zarejestrować się przez nasz link i przy użyciu naszego Fortuna kodu promocyjnego, dzięki czemu otrzymasz ekskluzywny bonus na zakłady.

6. O Fortunie

Opisaliśmy wszystkie ważne cechy bukmachera. Teraz pora na coś innego. Na sam koniec sprawdźmy co Fortuna powie sama o sobie.

Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie to wiodąca, legalnie działająca firma branży bukmacherskiej, wchodząca w skład Fortuna Entertainment Group, największej w Europie Środkowej i Wschodniej grupy prowadzącej zakłady wzajemne, posiadającej 20–letnie doświadczenie na rynku w Polsce, Czechach, Chorwacji, Rumunii i na Słowacji.

Przedmiotem działalności Fortuna online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. jest organizowanie zakładów bukmacherskich na wyniki wydarzeń sportowych, społecznych i politycznych poprzez stronę internetową www.efortuna.pl, aplikację mobilną oraz stacjonarne Punkty Przyjmowania Zakładów.

Priorytetem naszej działalności jest świadczenie usług na najwyższym poziomie z wykorzystaniem nowych technologii i know-how. Obecnie posiadamy sieć prawie 600 punktów przyjmowania zakładów, zlokalizowanych na terenie całej Polski, zapewniając tym samym zatrudnienie dla ponad 1 000 pracowników. Cały czas poszukujemy nowych, atrakcyjnych lokalizacji dla nowych Punktów Przyjmowania Zakładów oraz dbamy i modernizujemy już funkcjonujące, aby sprostać coraz większym wymaganiom naszych Klientów.

Fortuna od wielu lat angażuje się we wspieranie polskiego sportu. Od 1 stycznia 2014 jesteśmy głównym sponsorem Legii Warszawa – aktualnego mistrza Polski. Jesteśmy także sponsorem tytularnym rozgrywek 1 Ligi piłkarskiej. Do naszych partnerów należą ponadto ekstraklasowa Miedź Legnica oraz pierwszoligowe kluby: GKS Katowice, TS Podbeskidzie, Raków Częstochowa i Wigry Suwałki czy czołowa drużyna Counter-Strike: AGO Esports. W listopadzie 2018 zostaliśmy również oficjalnym sponsorem Polskiej Reprezentacji w Skokach Narciarskich.

Nasze działania skierowane są, by wartości stanowiły fundament do rozwoju i pracy wszystkich pracowników. Wartości – co jest dla nas ważne – są fundamentem naszych poglądów i sposobu myślenia, kształtują nawyki, formują zachowania i wyniki pracy.

W naszej działalności kierujemy się 7 kluczowymi wartościami:

Po Pierwsze Klient – doświadczenie Klienta jest w centrum naszej uwagi.

Jeden Zespół – pracujemy zespołowo i gramy zespołowo.

Pasja – pasjonujemy się wszystkim co robimy.

Szczerość i Szacunek – odnosimy się do siebie szczerze i z szacunkiem.

Odpowiedzialność – odpowiedzialnie przyjmujemy swoje role.

Doskonałość – nieustannie dążymy do wyższych standardów i jakości.

Innowacje – chcemy być innowacyjni i kreatywni.

Fortuna Kod Promocyjny
4.4 (88%) 5 votes