eWinner zakłady bukmacherskie

eWinner Kod Promocyjny

eWinner informacje

eWinnerInformacja
NazwaEwinner Sp. z o.o.
Numer zezwoleniaPS4.6831.29.2017
Zezwolenie z dnia30 października 2018.
Siedzibaul. Legionów 126-128, Gdynia

STRONA EWINNER

 

Spółka odpowiedzialna za rozwój zakładów bukmacherskich eWinner otrzymała licencję Ministra Finansów w październiku 2018 roku. Jest to dwunasty, legalny bukmacher na polskim rynku. Na ten moment gracze wciąż czekają na debiut nowego serwisu. Już teraz możemy jednak udzielić sporo informacji na temat bukmachera eWinner. Wszystko za sprawą niezamierzonego przecieku, który pozwolił użytkownikom przed czasem odwiedzić stronę. Ci którzy polują na bonusy i chcą wiedzieć jaki jest eWinner kod promocyjny, niestety będą musieli jeszcze trochę poczekać.

1. Najważniejsze informacje na temat eWinner

Spółka eWinner 30 października 2018 roku otrzymała licencję Ministra Finansów na przyjmowanie zakładów wzajemnych przez Internet. Prezesem firmy jest Grzegorz Nowak, który ma bardzo duże doświadczenie w sprawach biznesowych, ale nigdy wcześniej nie był związany z innymi projektami w branży bukmacherskiej. Serwis miał zadebiutować w sieci jeszcze przed Mistrzostwami Świata w piłce nożnej 2018. Świadczyła o tym sekcja poświęcona temu wydarzeniu dostępna w podglądowej wersji strony bukmachera, która przez chwilę była dostępna w sieci.

2. Zakłady bukmacherskie eWinner – oferta bukmachera

Wszystkie informacje na temat bukmachera pochodzą z jego strony internetowej, która przez kilka dni była dostępna w sieci. Oczywiście był to zaledwie niedopracowany schemat serwisu, który dopiero zadebiutuje. Niemniej jednak, pozwolił on przewidzieć kształt oferty jaka będzie dostępna na starcie bukmachera eWinner.

Klienci będą mogli korzystać z trzech głównych sekcji: Zakładów bukmacherskich, Zakładów Live oraz Esportu. W pierwszej zakładce znajdziemy ładnie posegregowane dyscypliny sportowe w wyróżnieniem najważniejszych oraz najpopularniejszych wydarzeń. W sekcji zakładów live będziemy mogli oczywiście obstawiać mecze w czasie rzeczywistym. Z kolej sekcja Esport świadczy o tym, że bukmacher eWinner bardzo poważnie podchodzi do tego zagadnienia i fanom tej dyscypliny udostępni oddzielny dział poświęcony turniejom esportowym. Zważając, że popularność cybersportu ciągle rośnie, serwis eWinner może liczyć na wielu potencjalnych klientów.

eWinner kod promocyjny

3. Bonusy i promocje eWinner – kod bonusowy będzie dostępny?

Na ten moment brakuje informacji na temat planowanej przez bukmachera eWinner promocji powitalnej. Jedno jest pewne, nowy serwis, który chce się przebić na polskim rynku musi zadbać o coś ekstra. Tylko w ten sposób skłoni nowych użytkowników do zarejestrowania konta. Możemy oczekiwać, że bukmacher postawi na przynajmniej dwie oferty: Bonus bez depozytu, a także bonus do pierwszej wpłaty. Takie rozwiązanie stosuje obecnie mnóstwo serwisów bukmacherskich. Zważając na bardzo dużą konkurencję, eWinner ma przed sobą trudne zadanie.

Z przecieku informacji wynika, że w serwisie bukmacherskim eWinner dostępny będzie program lojalnościowy. W schemacie strony można było bowiem znaleźć informacje o „innowacyjnym systemie społecznościowym i rywalizacji graczy”. Pojawiło się także hasło: „Obstawiasz, Wygrywasz, Punktujesz”. A zatem, wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że jest to zapowiedź programu lojalnościowego. Pytanie tylko, w jakiej formie będzie on dostępny. Czy zebrane punkty będzie można wymieniać na nagrody? A może punkty gracze będą zbierać w specjalnym rankingu, a najlepsi typerzy z każdego tygodnia lub miesiąca będą mogli liczyć na nagrody pieniężne? Na razie niestety jeszcze nie jest wiadomo czy bukmacher podczas rejestracji zaoferuje pole kod bonusowy które graczom umożliwia otrzymanie jak najlepszego bonusu.

4. Kiedy wystartuje serwis eWinner?

Bukmacher planował start jeszcze przed Mistrzostwami Świata w piłce nożnej. Ta sztuka się nie powiodła ze względu na opóźnienia w przyznaniu licencji. Wszystko wskazuje jednak na to, że serwis eWinner jest już w ostatniej fazie przygotowań. Możemy zatem założyć, że legalny bukmacher wystartuje na początku 2019 roku. Być może sam przeciek schematu strony był zamierzony by wzbudzić większe zainteresowanie. Ta sztuka się powiodła, bowiem eWinner to obecnie jeden z najbardziej wyczekiwanych debiutów w branży bukmacherskiej. Czy marka będzie w stanie powalczyć z takimi bukmacherami jako Totolotek albo LVBet? Wkrótce się dowiemy.

eWinner Kod Promocyjny
3.1 (62.22%) 9 votes