darmowe zakłady, freebet, bonus bez depozytu

Darmowe zakłady u bukmachera

Coraz większa liczba bukmacherów oferuje swoim klientom atrakcyjny bonus bez depozytu w formie darmowego zakładu. Za samą rejestrację konta otrzymujemy prezent, który pozwala nam obstawić pierwszy zakład bez dokonywania wpłaty. To świetny sposób by zapoznać się z działaniem serwisu, a także poznać samą mechanikę obstawiania kuponów. Jak dokładnie działają darmowe zakłady u bukmachera oraz jak wykorzystać je najlepiej?

Darmowe zakłady legalnych polskich bukmacherów

Legalny bukmacherBonus powitalnyKod promocyjnyGraj legalnie
FortunaPierwszy zakład bez ryzyka 120 zł + 30 zł bez depozytu vipbonus ODBIERZ BONUS
Totolotek25zł bez depozytuJB720 ODBIERZ BONUS
LVBet20zł bez depozytuJOHNNYBET ODBIERZ BONUS
STS29zł bez depozytuVIPBONUS ODBIERZ BONUS
forBET20zł bez depozytuBONFORBET ODBIERZ BONUS
ETOTOFreebet 20zł - ODBIERZ BONUS
MileniumZakład bez ryzyka 10zł + darmowe 20zł dla naszych graczy MBONUS ODBIERZ BONUS

1. Czym jest bonus w postaci darmowego zakładu?

Darmowy zakład to jedna z form bonusu bez depozytu. Takie promocje pozwalają otrzymać prezent na start za samo zarejestrowanie konta. Możemy otrzymać niewielką kwotę pieniężną lub właśnie pierwszy, darmowy zakład. Możesz obstawić dowolny kupon za określoną kwotą, którą przyznał Ci w ramach promocji bukmacher. Czasami, zakład promocyjny musi spełniać pewne warunki: np. posiadać określony kurs minimalny lub składać się z kilku wydarzeń na jednym kuponie (zakład ako).

Jeśli wygrasz, możesz swobodnie przeznaczyć środki na dalsze obstawianie zakładów. Zwykle obowiązuje warunek obrotu, który obliguje Cię do ponownego wykorzystania środków, zanim będziesz mógł je wypłacić ze swojego konta. Jeśli przegrasz, dalsze obstawianie zakładów będzie wymagało dokonania pierwszej wpłaty. Zakłady darmowe u bukmachera pojawiają się coraz częściej i są jedną z najpopularniejszych promocji bukmacherskich.

2. Darmowy zakład a zakład bez ryzyka

Wielu graczy mylnie utożsamia darmowy zakład z zakładem bez ryzyka. Oczywiście, poniekąd jest w tym dużo prawdy, ponieważ korzystając ze środków otrzymanych od bukmachera nie ryzykujemy swoimi pieniędzmi. Niemniej jednak, te dwa pojęcia posiadają zasadniczą różnicę. Darmowy zakład jest przyznawany bez depozytu i obstawiany za pieniądze bukmachera. Przegrana oznacza utratę „pożyczonych” środków. Natomiast zakład bez ryzyka obstawiasz z własnej kieszeni, a w przypadku nieprawidłowego wytypowania wyniku otrzymujesz zwrot stawki. Z taką formą promocji często spotkamy się przy okazji bonusów depozytowych. Najlepszy zakład bez ryzyka oferuje Fortuna – aż 120zł jeżeli zarejestrujecie się przez nasz link.

3. Zakład bez ryzyka czyli bukmacherski cashback

Istnieją dwa sposoby na otrzymanie darmowego zakładu. Pierwszy z nich to zarejestrowanie konta w serwisie, który udostępnia taki bonus bez depozytu nowym użytkownikom. Wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny i zaznaczyć właściwe okienko. Czasami, do otrzymania takiego bonusu potrzebujemy również kod promocyjny dostępny w sieci. Warto także wspomnieć, że wielu bukmacherów posiada program lojalnościowy. Obstawiając zakłady otrzymujesz punkty, które następnie możesz wymienić na nagrody w sklepie bukmachera. Często, jedną z nagród są właśnie darmowe zakłady lub zakłady bez ryzyka.

Darmowe zakłady u bukmachera
4.2 (84.44%) 9 votes