Darmowe transmisje na żywo

Darmowe transmisje na żywo

Obstawianie meczów (sprawdź listę legalnych bukmacherów) może być świetnym sposobem na dodatkowe emocje w trakcie oglądania transmisji. Często zdarza się jednak, że niektóre spotkania są dostępne jedynie w stacjach telewizyjnych, których nie posiadamy w swoim abonamencie. W takiej sytuacji pozostają nam darmowe transmisje na żywo publikowane przez wiele stron internetowych. Prezentujemy siedem najlepszych stron, na których znajdziesz transmisje ważnych wydarzeń sportowych.

1. Mecze24.pl – zbiór sportowych transmisji w sieci

Jeżeli nie wiesz gdzie obejrzeć interesujące Cię spotkanie, ta strona szybko udzieli Ci pomocy. Możemy tu błyskawicznie znaleźć programy oraz streamy, które w danym momencie transmitują nasze wydarzenia sportowe. Plusem są również dodatkowe atrakcje w postaci aktualności sportowych, typów bukmacherskich oraz skrótów meczów. Na stronie Mecze24.pl znajdziemy spis transmisji z kilkudziesięciu dyscyplin sportowych. Serwis nie zajmuje się streamami bezpośrednio, a jedynie udostępnia linki prowadzące do interesującej nas transmisji.

2. Dailymotion – darmowa transmisja meczów Ekstraklasy

Polacy mieszkający zagranicą mogą oglądać darmowe transmisje meczów polskiej Ekstraklasy na stronie Dailymotion.com. Godna polecenia i przede wszystkim w 100% legalna opcja do oglądania Ekstraklasy. Największą popularnością zapewno cieszą się mecze najpopularniejszych drużyn tj. Legii Warszawa bądź Lecha Poznań, niemniej jednak bez wątpienia strona się przyda wszystkim fanom polskiej piłki nożnej, bez znaczenia komu kibicują.

Ekstraklasa transmisja za darmo

3. Weeb.TV – darmowa telewizja w Internecie

Za pośrednictwem strony Weeb.Tv możesz oglądać darmowe transmisje na żywo transmitowane przez popularne kanały sportowe. Duży wybór programów sprawia, że na platformie znajdziemy wiele ważnych rozgrywek w obrębie kilkudziesięciu dyscyplin. Pewnym minusem jest jednak ograniczona liczba miejsc dla osób oglądających za darmo. W przypadku popularnych meczy często zachodzi potrzeba zakupienia konta premium, ponieważ w innym razie nie damy rady obejrzeć interesującej nas transmisji z powodu zbyt dużej liczby użytkowników.

4. iSport24.com – transmisje sportowe za darmo

Kolejną bardzo popularną stroną w sieci jest iSport24.com, który zajmuje się udostępnianiem linków prowadzących do transmisji wydarzeń sportowych. Bardzo duży wybór streamów sprawia, że nietrudno znaleźć kanał zachowujący dobrą jakość transmisji bez „zacinek”. To co wyróżnia iSport24.com to proponowanie streamów dostępnych za pośrednictwem odpowiednich programów. A zatem, aby móc oglądać mecze udostępniane na tej stronie, musimy również ściągnąć na swój dysk odpowiednie oprogramowanie.

5. Rojadirecta.me – zagraniczna strona z transmisjami sportowymi

Propozycja dla osób, które nie potrzebują polskiego komentarza aby w pełni cieszyć się oglądanym spotkaniem. Rojadirecta.me to hiszpański serwis, który proponuje kilka tysięcy streamów każdego dnia. Największym zainteresowaniem cieszy się tutaj piłka nożna, ale nie brakuje również innych dyscyplin sportowych. Duży wybór streamów pozwala na łatwe odnalezienie strony, która oferuje najwyższą jakość oraz nie przycina odtwarzania. Darmowe transmisje na żywo są jednak dostępne wyłącznie z zagranicznym komentarzem.

Darmowe transmisje sportowe

6. Reddit.com – najlepsze transmisje NBA

Reddit jest jedną z najbardziej znanych stroń amerykańskich na którą można znaleźć prawie wszystko, a między innymi i transmisje wydarzeń sportowych. Największą zaletą Reddita jest fantastyczna jakość transmisji, zwłaszcza w przypadku transmisji NBA. Na stronie można znaleźć także transmisje innych sportów, ale niestety oferta nie jest taka duża jak w przypadku innych stron. Jeśli chcecie oglądać mecz piłki nożnej jakieś mniejszej ligi, prawdopodobnie będziecie musieli skorzystać z innego serwisu. Reddit przeważnie oferuje transmisje na żywo najbardziej popularnych piłkarskich wydarzeń.

UPDATE: Reddit więcej nie oferuje żadnych trasmisji meczów piłki nożnej. Szkoda, bo to bez wątpienia była strona z transmisjami futbolu w najlepszej jakości. Niemniej jednak, na Reddicie nadal możemy oglądać fantastycznej jakości streamy koszykówki.

7. Sport365.live – zagraniczna strona z transmisjami meczów

Sport365.live to dosyć znaną stroną, oferującą transmisje wydarzeń sportowych (głównie piłki nożnej). Transmisje są dostępne w rożnych językach, a większość z nich jest dostępna w jakości HD. Jeżeli nie przeszkadza wam oglądanie transmisji z komentarzem innym niż polski, możemy polecić stronę Sport365. Użytkownicy przeglądarki Google Chrome czasami mogą mieć problem z transmisjami na sport365, dlatego zalecamy skorzystanie z innej przeglądarki, na przykład Mozillę Firefox.

Darmowe transmisje na żywo
4.6 (92.5%) 16 votes