Czy da się zarobić na typowaniu meczów?

Home » Czy da się zarobić na typowaniu meczów?

Internet w dzisiejszych czasach daje nam spore możliwości. Pomijając społecznościowe portale, dzięki którym między innymi mamy kontakt ze swoimi znajomymi, mamy możliwość także zarabiania. Nie musimy wcale wyjeżdżać zagranicę, aby coś dorobić. Dzięki dostępowi do sieci możemy zarobić jeszcze więcej. Nie musimy być ekspertami we wszystkich dziedzinach, aby móc czerpać zyski z tego.

Jedną z takowych możliwości jest obstawienie meczy. Jednak czy zarabianie w ten sposób daje zarobić?

Zarabianie na obstawianiu

Chociaż są dwie możliwe na to pytanie odpowiedzi to pomimo wszystko nie jest ono łatwe. Możemy zarabiać w sposób systematyczny na bukmacherskich zakładach. Jednak niewielu graczy należy do tej grupy. Dlaczego? Uznaje się, że nawet około dziewięćdziesiąt procent graczy jednak przegrywa na obstawieniu meczów. Może być kilka powodów. Między innymi jest to niepanowanie nad swoimi emocjami czy też po prostu zła strategia. Czasem podejmujemy decyzje zbyt spontanicznie i efekt niestety nie przynosi zamierzonych skutków.

Jak zarobić na zakładach bukmacherskich?

Przede wszystkim, aby móc zarobić na zakładach bukmacherskich musimy się zapoznać z bukmacherskim słownikiem. Nie ma chyba osoby, która bez sprawdzenia jakiegokolwiek wiedziała czym jest under, over, handicap lub zakład bez ryzyka. Oczywiście to wszystko jest nieziemsko proste. Gdy nie mieliśmy wcześniej z tymi wyrazami styczności, to na samym początku będą one nam po prostu obce.

Kolejnym niezmiernie ważnym aspektem jest wybór tego, jakim konkretnie systemem będziemy grać. Do wyboru mamy kupony Maxikombi, Single czy też Ako. Jest to jednak nic innego jak ponad jedno zdarzenie na kuponie. Typy SOLO przeznaczone są dla osób, które pozwolić sobie mogą na obstawianie wyższych kwot. Zwykle podwajamy sumę włożoną pieniędzy. Pamiętajmy jednocześnie, że ryzyko w nim jest bardzo małe. Gdy obstawiamy wyniki klasycznie mamy 33 procent szansy na zwycięstwo.

Maxikombi jest to systemowa gra. Jest to coś dla osób zaawansowanych oraz na samym początku nie ma co zaprzątać sobie tym głowy. Kiedy już to mamy za sobą, to czas na obstawienie meczu. Tutaj jest kolejna ważna sprawa. Ekspertem na pewno nie jesteśmy we wszystkim. Zatem powinniśmy się skupić na jednej, maksymalnie dwóch dziedzinach. Wówczas obstawianie u bukmacherów będzie o wiele łatwiejsze.

Zatem gdy interesujemy się piłką nożną czy też na przykład koszykówką, to raczej nie obstawiajmy tenisa, tylko dlatego, że są ciekawe kursy. Musimy wychodzić z założenia, że na tej dziedzinie sportowej się nie znamy i po prostu szanse na wygraną naszą są bardzo małe. Nie znamy specyfiki, a także do tego całej otoczki wokół tego sportu. Każda rozsądna osoba powinna dojść do wniosku, że ją sobie odpuszcza. W innym przypadku możemy po prosty stracić bardzo łatwo pieniądze.

Jak widać na załączonym obrazku niezmiernie duże znaczenie ma tutaj nasze podejście oraz zdrowy rozsądek. Wspomniany zdrowy rozsądek jest chyba najważniejszy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *