0.0

STS

Home » STS

STS zakłady bukmacherskie to bardzo silna oraz rozpoznawalna marka. Jest to również świetny bukmacher, którego oferta należy do jednych z obecnie najlepszych na rynku. Już samo wejście na stronę internetową uświadamia nam z jak dużym graczem mamy do czynienia.

Serwis STS jest profesjonalny pod każdym względem. Znajdziemy na stronie głównej wszelkiego rodzaju cenne informacje. Znajdziemy na górze zakładki, które dotyczą zakładów, bonusów, płatności, statystyk, wyników, obsługi klienta, rejestracji, aplikacji mobilnej oraz programu lojalnościowego. Z boku ekranu widnieje kupon, który w dowolnej chwili możemy postawić, poniżej specjalny czat dla graczy oraz najważniejsze promocje bukmachera. Po lewej stronie znajdziemy listę dyscyplin dostępnych, a jeszcze niżej informacje o wygranych najnowszych.

Oferta STS na zakłady

Jak już wspomnieliśmy oferta zakładów jest widoczna po lewej stronie ekrany. Na górze z kolei znajdziemy wydarzenia polecane, które wyszukiwane są najczęściej przez graczy. Jest to bardzo pomocna funkcja. Jeśli gra na przykład Ekstraklasa nie musimy jej gdzieś szukać w połowie listy. Poniżej jest dostępna oferta na wszelkie dyscypliny, których jest już ponad 30 oraz specjalne zakłady oraz rozrywkę. STS pochwalić się może nie tylko bardzo szeroką ofertą dotyczącą dyscyplin, ale również zakładów pobocznych, rynków zdarzeń oraz zakładów łączonych.

Jeśli zaś chodzi o zakłady na piłkę nożną to jest ich jakieś 100. Jest to naprawdę przyzwoity wynik. Oczywiście im mecz jest bardziej wartościowym, tym więcej zdarzeń wystawi nam bukmacher. Pozostańmy jeszcze przy Ekstraklasie. STS wystawia bardzo często kursy na specjalne zakłady, które dotyczą ważnych wydarzeń. Tak znajdziemy w jego ofercie chociażby zakład na – król strzelców z minimum dwudziestoma pięcioma golami czy też Sosnowiec nie wygra na wyjeździe?

Zakłady specjalne są zresztą naprawdę bardzo mocną stroną tego bukmachera legalnego. Podzielić je należy na dwa elementy. Po kliknięciu w zakładkę o nazwie „Zakłady specjalne” znajdziemy tam HIT DNIA oraz SUPEROFERTĘ. Są to zakłady o podwyższonych kursach, najlepsze w ofercie bukmachera na dany dzień oraz inne zakłady specjalne, które odbiegają od zakładów tradycyjnych na wynik, liczbę setów, bramek czy też rzutów rożnych. Oprócz zakładów na sportowe wydarzenia w STS także znajdziemy takie, które dotycząc rozrywki czy też polityki. Obstawić możemy Oscary, Fryderyki czy też Taniec z gwiazdami, wybory samorządowe oraz wybory prezydenckie.

Bardzo szybka rejestracja w STS

W STS mamy do wyboru szybką rejestrację, a dzięki niej tymczasowe konto lub też konto stałe czy pełną rejestrację. W STS do wyboru mamy szybką rejestrację. Dzięki niej otrzymujemy konto tymczasowe czy też rejestrację pełną i konto stałe. Szybka rejestracja nie wymaga od nas podawania numeru konta oraz skanu dowodu osobistego. Wystarczą w zupełności dane osobowe oraz dane konta, aby móc korzystać bezpośrednio z oferty bukmachera. Co więcej – większość bukmacherów nie oferuje bonusów przy rejestracji szybkiej, co oznacza, że możemy je otrzymać dopiero po weryfikacji pełnej konta.

Kursy bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie STS są równe najbardziej jeśli chodzi o same marże bukmacherskie. W przypadku piłki nożnej wynoszą one około 5,25 (różnice tak naprawdę są minimalne). Plasuje to zakłady bukmacherskie STS w połowie stawki.

Musimy mieć świadomość, że marże mają wpływ bezpośredni na wysokość kursów, a nim prowizje są niższe, tym bukmacherzy wystawiają wyższe kursu. I tak właśnie kursy w STS-ach zazwyczaj są w środku zestawienia. Nie są one najwyższego, daleko im do tych najniższych. Czasami bukmacher ma jednak kursy wysokie na zdarzenia pojedyncze. Warto również przeglądać jego ofertę w ramach SUPEROFERTY oraz HITU DNIA.

Aplikacja mobilna

Aplikacja STS jest zdecydowanie bardzo mocnym punktem w ofercie tego właśnie bukmachera. Jako jedyny razem z bukmacherem Fortuna oferuje z telefonu transmisje na żywo. Dodać także musimy, że są one całkiem dobrej jakości. Jednak to dalej nie wszystko. Mamy pełną ofertę zakładów, także na wirtualne, na żywo czy też e-sporty.

Metody płatności

Zazwyczaj bukmacherzy swoje płatności „ukrywają” gdzie na dole strony. Czasami można dopiero je sprawdzić po rejestracji. W STS już od samego początki było wiadomo jakie są konkretne metody wpłaty i wypłaty, ile trwa realizacja oraz jaka konkretnie jest prowizja. Na górze strony znajdziemy zakładkę o nazwie „Płatności”, a w niej znajdują się wszystkie informacje. W STS dokonamy szybko depozytu oraz także bezproblemowo. My najpierw zapłaciliśmy przez PayU, a następnie kredytową kartą. Obecnie transakcje były wręcz błyskawiczne, a nasz wpłata znalazła się już po chwili na naszym koncie gracza w STS. Poza powyższymi metodami płatności możemy także dokonać depozytu również za pomocą tpay.com, DotPay, Netellera oraz Skrilla. Oferta jest bardzo szeroka, ale brakuje jeszcze nam popularnych wśród graczy Paysafecard oraz Przelewy24.

Wypłaty – jak w przypadku wszystkich bukmacherów legalnych – dokonać można za pomocą bankowego przelewu. Wystarczy, że klikniemy w zakładkę „Moje konto”, a następnie klikniemy „Wypłata”. Wybieramy kwotę do wypłaty oraz także bank, na jaki zostać mają przelane środki. Jeśli mamy konto w jednym z banków poniższych, to na wypłatę nie musimy nawet czekać dłużej niż pół godziny. W przypadku pozostałych banków jest to najczęściej od jednego do dwóch dni roboczych. My środki wypłaciliśmy na konto banku o nazwie Pekao. Od samego momentu przyjęcia realizacji wypłaty przez STS, aż do pojawienia się pieniędzy na naszym bankowym koncie minęło dokładnie siedem godzin.

Podsumowanie oraz ocena

STS dostało od nas najwyższe oceny w kategoriach, które są związane z metodami płatności, ofertami wydarzeń, zakładów live czy też aplikacji mobilnej. Jeśli się jednak mamy do czegoś przyczepić to na pewno są to kursy oraz program lojalnościowy. Jako jeden z wielkich graczy na bukmacherskim rynku STS obniżyć powinien nieco marżę, być może wprowadzić także stałą ofertę na zakłady bez podatki. Jeśli chodzi o samą ofertę STS VIP to dotyczy ona tylko jakiś kilkunastu graczy. W opinii naszej jest to jednak kropla w morzu.

0.0 Overall Rating

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *