0.0

eWinner

Home » eWinner

Zazwyczaj bukmacherzy, którzy licencję otrzymali od Ministerstwa Finansów na prowadzenie wzajemnych zakładów w Polsce, potrzebują jakieś pół roku na przygotowanie internetowej strony z ofertą. eWinner zezwolenie takie otrzymał pod koniec października roku 2018. Produkt został zaprezentowany we wrześniu roku 2019. W ofercie bukmachera znalazł się zakład bez ryzyka, jak i także bonusy od depozytu, z których skorzystać można po wpisaniu specjalnego promocyjnego kody. Z naszym kodem ekskluzywnym zgarnąć będzie można jeszcze wyższy powitalny bonus.

Bonus na start

Bukmacher zrezygnował całkowicie z bonusu tradycyjnego od pierwszego depozytu, jednak wprowadzi freebet, cachback, bonus od drugiego depozytu oraz bonus od trzeciego depozytu. Z kodem promocyjnym zyskamy 1235 złotych powitalnego bonusu.

Cashback 210 złotych

Zakład bez ryzyka w standardzie wynosi 150 złotych,  a z naszym bonusowym kodem 210 złotych, czyli o sześćdziesiąt złotych więcej. Tym sposobem gracze, który swoje konto zarejestrują w eWinner oraz postawią pierwszy zakład. Mogą się pokusić o najwyższą stawkę. Jeśli kupon okaże się przegrany, to bukmacher zwróci środki postawiona na konto gracza. W przypadku wygranej oczywiście cała suma jest nasza. Kwota minimalna wpłaty to dwadzieścia złotych.

Jednak należy pamiętać, że stawiając zakład bez ryzyka za dwieście dziesięć złotych, który się okaże przegrany otrzymamy pełny zwrot stawki. Zwrot pod odjęciu podatku wynosił będzie 132 złotych plus 60 złotych dzięki kodowi naszemu, które podatkiem nie są objęte.

Freebet Gortata

Razem z nowym rokiem oraz zawarciem umowy z Marcinem Gortatem eWinner wprowadził freebet. Otrzymamy go jeśli zarejestrujemy się u bukmachera oraz postawimy dowolny pojedynczy zakład lub kombi na minimum pięćdziesiąt złotych. Dzięki temu otrzymamy pięćdziesiąt procent darmowych środków do dwudziestu pięciu złotych. Freebet Marcina Gortata wykorzystać należy w ciągu tygodnia od przyznania jego na kuponie dowolnym AKO lub też SOLO z minimalnym kursem 2,50.

Bonusy od depozytu

Poza cashbackiem 210 złotych oraz frrebetem 25 złotych, nagradzane są dodatkowo także kolejne depozyty. Za dokonanie drugiej oraz trzeciej wpłaty możemy otrzymać po sto procent do pięciuset złotych. Wystarczy, że aktywujemy oba bonusu. Najpierw musimy obrócić jeden raz depozyt po kursie 2,50.

Oczywiście przed wypłatą bonusów należy dokonać obrotu. W przypadku cachbacku oraz także bonusów od depozytu jest to sześć razy po kursie minimalnym 2,50, które obrócić należy w ciągu trzydziestu dni.

Cashout

Z kolei funkcja cashout to możliwość zamknięcia wcześniejszego zakładu przez rozstrzygnięciem kupony. Jeśli wszelkie zakłady na kupowanie wygrane są czy też nierozstrzygnięte, to możemy zakład zamknąć i tym samym możemy uniknąć przegranej. Skorzystać warto z tej opcji szczególnie przy zakładach AKO, gdy ostatnie zdarzenie może mieć wpływ na przegraną całego kuponu. Cashout jest dostępny u większości bukmacherów legalnych, także w eWinner.

Program lojalnościowy

eWinner również ma zamiar wprowadzić ofertę dla stałych graczy. Jego program lojalnościowy polegać będzie na tym, że za każdy postawiony oraz wygrany zakład gracze otrzymują punkty. Punkty te biorą z kolei udział w rankingu specjalnych. Osoby, które zajmują miejsca najwyższe liczyć mogą na ekstra bonusy.

Rejestracja w eWinner

Prawie każdy bukmacher posiada tak zwaną opcję szybkiej rejestracji, a więc możliwość skorzystania z oferty na zakłady bez konieczności podawania wszelkich danych. Także w eWinner dokonać możemy szybkiej rejestracji, która się składa z dwóch kroków. Dzięki temu już po mniej więcej minusie możemy mieć konto w serwisie.

Pierwszy krok to po prostu podanie podstawowych danych do logowania (mamy na myśli hasło, e-mail oraz numer telefonu) oraz także kod promocyjny – należy wpisać tam nasz kod, który aktywuje ofertę specjalną VIP. W kroku drugim należy uzupełnić dane osobowe – imię, nazwisko, adres zamieszkania, obywatelstwo, PESEL oraz wysłany wcześniej w SMSie kod, na numer podany w pierwszym kroku. Należy następnie zatwierdzić politykę prywatności, regulamin oraz kończone osiemnaście lat.

Każdy z graczy z tymczasowym kontem wpłacać może depozyt oraz stawiać zakłady. Jednak aby wyciągnąć środki należy dokonać rejestracji pełnej, a więc należy wysłać skan dowodu osobistego oraz podać swój numer konta bankowego. Można zrobić to bezpośrednio po zalogowaniu się w zakładce – Konto użytkownika.

Niektórzy z bukmacherów uwzględniają powitalny bonus dopiero po rejestracji pełnej gracza oraz także weryfikacji konta. W eWinner wszystkie z trzech bonusów na start otrzymamy nawet z tymczasowym kontem. Jednak pamiętajmy o tym, aby w kroku pierwszym rejestracji zaznaczyć takową opcję.

Pomoc dla gracza

Jak się skontaktować z bukmacherem eWinner? Możemy to zrobić za pomocą czatu na żywo czy też formularza kontaktowego. Czas jest codziennie dostępny w godzinach 8-23.00. Możemy także wysłać maila ze swoim zapytaniem pod adres: pomoc@ewinner.pl Bukmacher także pokusił się o rozbudowany FAQ, a więc pytanie szczegółowe i odpowiedzi z zakresu zakładów, rejestracji, bonusów oraz płatności.

eWinner opinie

Jakie są opinie o eWinner? Nasze są jak najbardziej bardzo dobrze. Bukmacher wpisał się znakomicie w oczekiwania graczy. Zaproponował on coś innowacyjnego, a mianowicie custom bet, a więc zakłady, które można samemu stworzyć. Nie zapomniał także o tym co gracze sobie cenią oraz co lubią. Chodzi przede wszystkim o atrakcyjną ofertę powitalną, wysokie kursu, łatwość stawiania kuponu jak i także szeroki wybór zakładów. Naszym zdaniem eWinner jak najbardziej spisał się w tych wszystkich kategoriach na duży plus. Również warto dodać, że bukmacher jest sponsorem Apatora Toruń (żużel), a ambasadorem jego został sam Marcin Gortat. Świadczy to o niczym innym jak o coraz silniejszej pozycji na rynku wzajemnych zakładów w Polsce. Nie pozostaje nam nic innego jak tylko przekonać się o tym na własnej skórze.

0.0 Overall Rating

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *