0.0

Betclic

Home » Betclic

Pomimo tego, że Betclic należy do jednych z bukmacherów popularniejszych, to polscy klienci jednak musimy troszkę poczekać, aby dołączył do grona bukmacherów legalnych w naszym kraju. Zezwolenie Betclic otrzymał 26 września 2018 roku. Dopiero jednak w lipcu ubiegłego roku bukmacher uruchomił stronę ze swoją ofertą. Marka Betclic należy do dużego hazardowego konsorcjum. Co ciekawe już wcześniej marka ta działała w naszym kraju, ale przy zaostrzeniu zapisów hazardowej ustawy, bukmacher wycofał się z rynku polskiego, a jego domena trafiła do rejestru rządowego domen hazardowych. Zapoznajmy się z obecną ofertą Betclic dla polskich graczy.

Ocena serwisu

Strona internetowa tego bukmachera przypomina stronę sprzed kilku lat. Jest to dobry zabieg ponieważ gracze „starzy”, który sobie ofertę tego bukmachera cenili spojrzą na Betclic.pl z dużym sentymentem.

Układ strony zbytnio się nie różni od bukmacherów pozostałych. Po lewej stronie znajdziemy sportowe dyscypliny, które są dostępne do obstawienia, a po prawej znajduje się pusty kupon. Pusty kupon uzupełnić możemy wybranymi zakładami, a po środku widzimy baner z powitalną oferta oraz najważniejszymi zakładami na kolejne dni, również z oferty live.

Na stronie dominuje charakterystyczny dla Betclic kolor czerwony. Strona jest czytelna, przejrzysta oraz zrobiona na możliwie najwyższym poziomie. Widać tutaj pełen profesjonalizm

Mobilna aplikacja Betclic

Bukmacher jak najbardziej postawić na mobilne urządzenia. Zadbał on o bardzo profesjonalną stronę mobilną jak i także aplikację. Aplikacja Betclic jest całkiem solidnym produktem, który jest dostępny na operacyjnych systemach Android oraz IOS. Jest to w dużej mierze tego odzwierciedlenie, co znajdziemy na stronie internetowej tego bukmachera. Jednak z przyczyn niejasnych jest ona bardziej wygodna w użytkowaniu na mobilnych urządzeniach. Każdy z graczy może zyskać dostęp do możliwości tego serwisu przez zalogowanie się na mobilnej wersji poprzez przeglądarkę. Zarówno strona mobilna jak i także aplikacja działają bez najmniejszych zarzutów. Po wejściu znajdziemy zakłady najważniejsze, w tym na żywo, postawimy szybko kupon czy też sprawdzimy promocję. Poza wieloma funkcjami, które ułatwiają obstawianie zakładów, gracze skorzystać będą mogli niebawem z promocji dedykowanych na telefony oraz tablety.

Obsługa klienta

Element najistotniejszy Biura Obsługi Klienta nieco został schowany. Mowa tutaj o czasie na żywo, który uruchomić można dopiero po zalogowaniu się. Skontaktujemy się z konsultantem po bezpośrednim kliknięciu w ikonę swojego konta, a następnie w sekcję dowolną FAQ. W razie pojawiających się pytań możemy pokusić się także w sposób mailowy. Warto zapamiętać sobie adres kontakt@betclic.pl

Dostępne metody płatności

Jeśli chodzi o opcje wpłaty na razie nie powalają. Dostępne są płatności kartą kredytową czy też kartą debetową. Możemy także skorzystać z szybkich płatności Przelewy 24, BLIK, przelewów bankowych oraz także poprzez e-wallet Skrill. Kwota minimalna depozytu, która nas uprawnia do otrzymania powitalnego bonusu do stu procent wynosi jeden złoty.

Jak widzimy mamy kilka możliwości błyskawicznych płatności, którzy realizacja trwa od kilku do nawet kilkudziesięciu minut. Podobnie jak w przypadku wypłacania środków. Jeśli Betclic traktuje poważnie swoją działalność na rynku polski, to powinien również umożliwić nam korzystanie z całkiem innych elektronicznych portfeli, takich jak bardzo popularny Neteller, a także z PayU czy też DotPay.

Oferta skierowana dla graczy spoza Polski

Głównym powitalnym bonusem bukmachera Betclic dla graczy spoza naszego kraju jest pierwszy zakład bez ryzyka o wartości również 200 złotych. Jest to bonus typowy o typie cashback, przyznawany od depozytu pierwszego. Oznacza to nic innego jak to, że jeśli obstawimy nasz pierwszy zakład za kwotę do dwustu złotych, a kup się nie okaże wygrany, to na nasze konto otrzymamy zwrot środków, które zainwestowaliśmy w zakład. Oferta na zakłady jest dosyć zbliżona. Mamy wiele dostępnych sportowych dyscyplin oraz także rozbudowaną zakładkę LIVE.

Ocena Betclic

Na koniec warto podsumować kategorie poszczególne oraz ocenić ich poziom. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo to na pewno jest to 10 na 10. W momencie, w którym Betclic się stał bukmacherem użytkownicy zyskali pewność, że ich numery konta oraz dane osobiste są objęte stu procentową poufnością oraz ochroną.

Jeśli chodzi o kursy to wystawiona ocena to 9/10. Kursy w Betclic należą do nieziemsko wysokich. Nie tylko dotyczy to piłki nożnej, ale także innych dyscyplin sportowych.

Bonusy są oceniane 7 na 10. Cashback do pięćset złotych to bonus na start bardzo atrakcyjny, ale poza ofertą od wpłaty przydałaby się również całkiem inna forma promocji.

Oferta to ocena 8 na 10. Po raz kolejny w tym wypadku Betclic się wyróżnia. Na uwagę szczególną zasługuje oferta zakładów live.

Zakłady mobilne są ocenione 8 na 10. Aplikacja mobilna w Betclic naprawdę jest dobra. Bukmacher ten oferuje aplikację pod IOS oraz Androida, a do tego także wersję mobilną strony.

Betclic opinie

Pomimo, że Betclic to marka nieziemsko znana oraz ceniona pośród polskich użytkowników, to z pewności kilka jest rzeczy, które ten bukmacher będzie musiał poprawić, aby toczyć móc wyrównywaną rywalizację z innymi bukmacherami na naszym rynku rodzimym. Dopracowania na pewno wymaga kilka bardzo ważnych elementów. Przede wszystkim jednak mało kusząca jest sama powitalna oferta, która jest o wiele niższa niż to co oferują bukmacherzy pozostali. Zaś z drugiej strony, na pochwałę zasługują takie promocje jak na przykład Multi+.

Poza tym Betclic ma także kilka innych fajnych opcji, które na rynku polskim nie są do końca jeszcze standardem. Chodzi przede wszystkim tutaj o cashout podczas meczy. Poza tym nieźle się prezentują zakłady live oraz także transmisje na żywo. Do wad trzeba zaliczyć metody ograniczone płatności oraz także brak czatu na żywo.

Jak widzimy na powyższym warto pokusić się o sprawdzenie bezpośrednie oferty tego właśnie bukmachera.

 

0.0 Overall Rating

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *