Bonusy powitalne bez depozytu

Bonusy powitalne bez depozytu u bukmachera

Bonus bez depozytu to coraz popularniejsza oferta promocyjna stosowana przez wiele serwisów bukmacherskich. Dzięki niej, nowi użytkownicy mogą otrzymać prezent powitalny już za samo zarejestrowanie konta w serwisie. Wyróżniamy dwa rodzaje bonusu bez depozytu, które pozwalają bez ryzyka obstawić pierwsze zakłady w nowym serwisie bukmacherskim. Na jakie czynniki powinniśmy zwrócić uwagę gdy odbieramy bonus powitalny bez depozytu?

Darmowe zakłady legalnych polskich bukmacherów

Legalny bukmacherBonus powitalnyKod promocyjnyGraj legalnie
FortunaPierwszy zakład bez ryzyka 120 zł + 30 zł bez depozytu vipbonus ODBIERZ BONUS
Totolotek25zł bez depozytuJB720 ODBIERZ BONUS
LVBet20zł bez depozytuJOHNNYBET ODBIERZ BONUS
STS29zł bez depozytuVIPBONUS ODBIERZ BONUS
forBET20zł bez depozytuBONFORBET ODBIERZ BONUS
ETOTOFreebet 20zł - ODBIERZ BONUS
MileniumZakład bez ryzyka 10zł + darmowe 20zł dla naszych graczy MBONUS ODBIERZ BONUS

1. Jakie bonusy bez depozytu przyznają bukmacherzy?

Jak wspomnieliśmy we wstępie, wyróżniamy dwa podstawowe rodzaje bonusu bez depozytu, które możemy otrzymać na start u bukmachera. Pierwszym z nich jest bonus w formie niewielkiej kwoty pieniężnej. Otrzymane środki możemy przeznaczyć na dowolne obstawianie zakładów bukmacherskich. Wprawni typerzy są w stanie wykorzystać ten bonus do zbudowania dużego kapitału na grę, mimo, że promocja przyznaje raczej niewielkie kwoty na start.

Drugim rodzajem bonusu powitalnego bez depozytu jest natomiast darmowy zakład. Po utworzeniu konta możemy obstawić jeden kupon za określoną stawkę. Czasami, musi on spełniać pewne wymogi stawiane nam w regulaminie. W odróżnieniu od wyżej opisanej promocji, ten zakład daje nam nieco mniej swobody i pozwala na obstawienie jednego zakładu. Jeżeli zatem nasz kupon okaże się nietrafiony, będziemy musieli dokonać pierwszej wpłaty aby dalej obstawiać w serwisie.

Bonusy powitalne bez depozytu w ostatnich latach zyskały na popularności. Wielu graczy wybiera serwis właśnie pod kątem tej promocji. W zasadzie korzystają obie strony: Gracz może bez ryzyka zapoznać się z działaniem serwisu, natomiast bukmacher za stosunkowo niewielką cenę zachęca nowych klientów do zarejestrowania konta w serwisie.

2. Jak wykorzystać bonus bez depozytu?

Optymalne wykorzystanie przyznanego bonusu zależy od jego rodzaju. W przypadku premii pieniężnej mamy nieco więcej swobody, zatem możemy pokusić się o kupon combi. Mamy kilka szans na to aby powiększyć swój kapitał i kontynuować obstawianie zakładów bez wkładu własnego. W przypadku darmowego zakładu warto zachować nieco większą ostrożność. Mamy bowiem tylko jedną szansę by wygrać i zdobyć środki, które następnie przeznaczymy na swobodniejsze obstawianie. Darmowy zakład warto zatem poświęcić na stosunkowo pewny zakład.

W kwestii technicznej, odebranie bonusu bez depozytu jest bardzo proste. Wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny i zaznaczyć, że chcemy otrzymać taki prezent na start. Niektóre serwisy bukmacherskie posiadają także swoje kody promocyjne, które pozwalają na odebranie większego bonusu powitalnego (np. LVBet kod promocyjny pozwala na otrzymanie 20zł bez depozytu). Zanim zatem przejdziemy do rejestracji w serwisie, warto poszukać takiego kodu by nie przegapić szansy na nieco atrakcyjniejsze warunki promocji.

3. Na co należy zwrócić uwagę odbierając bonus bez wpłaty?

Wybierając bonusy powitalne bez depozytu należy zwrócić uwagę przede wszystkim na dwa czynniki. O pierwszym już wspomnieliśmy – warto najpierw poszukać kodu promocyjnego, z którym możemy otrzymać większy bonus na start. Drugi istotny czynnik to warunek obrotu. Jest on stosowany po to aby zablokować możliwość wypłacania środków bonusowych.

Bardzo często, wygrane uzyskane z pomocą bonusu będziemy musieli przeznaczyć na kolejne zakłady. Po kilkukrotnym obrocie otrzymamy możliwość wypłaty. O warunkach obrotu informuje nas regulamin danej promocji.

Bonusy powitalne bez depozytu u bukmachera
4 (80%) 4 votes