Aplikacje bukmacherskie

Aplikacje bukmacherskie w Polsce

Pamiętasz jeszcze czasy, w których jedynym sposobem obstawiania zakładów było szukanie jednego z otwartych punktów naziemnych bukmachera? Niechybnie miało to swój unikalny klimat, jednak dzisiejsze czasy niewątpliwie są pod tym względem dużo wygodniejsze. Teraz, interesujące wydarzenia sportowe możemy obstawiać nie tylko w przeglądarce internetowej. Coraz popularniejsze są aplikacje bukmacherskie, z którymi zakłady obstawisz w dowolnym miejscu.

Aplikacje bukmacherskie

BukmacherAndroidiOSLink
FortunaPOBIERZ
TotolotekPOBIERZ
LVBetPOBIERZ
STSPOBIERZ
forBETPOBIERZ
eTotoPOBIERZ
MileniumPOBIERZ
SuperbetNiedostępna
PZBukNiedostępna

1. Obstawianie zakładów przez telefon

Imponujący rozwój technologiczny sprawia, że dziś niemal każdy człowiek nosi w kieszeni przenośny komputer w postaci smartfona lub tabletu. Z tego względu, mnóstwo graczy obstawia zakłady właśnie za pośrednictwem aplikacji bukmacherskich. Użytkownicy iPhone mogą pobrać aplikację ze sklepu App Store. Nieco inaczej jest w przypadku aplikacji Android. Ze względu na kwestie prawne, Google Play nie udostępnia bowiem takich programów. Aplikacje bukmacherskie na Android należy zatem ściągnąć bezpośrednio z serwisu internetowego bukmachera.

Czy obstawianie zakładów z poziomu aplikacji mobilnej różni się czymś istotnym? Owszem, jest dużo szybsze i wygodniejsze. Mniejsza powierzchnia do wykorzystania sprawia, że aplikacje stawiają przede wszystkim na przejrzystość i czytelność. Nie spotkamy tu reklam ani dużych bannerów. Po prostu szukasz interesującego wydarzenia, klikasz na kurs, przechodzisz do swojego kuponu i potwierdzasz zakład. Aplikacje bukmacherskie często pozwalają na dużo szybsze wniesienie kuponów niż ma to miejsce w tradycyjnym serwisie bukmacherskim.

2. Jakie możliwości dają aplikacje bukmacherskie?

Aplikacja mobilna daje nam dostęp do całego serwisu w pigułce. Nasze możliwości nie są ograniczone wyłącznie do obstawiania zakładów. Możemy przeglądać dostępne promocje, skorzystać z bonusów, dokonać depozytu lub wypłacić pieniądze zgromadzone na koncie. Nowi użytkownicy z powodzeniem wykorzystają aplikacje bukmacherskie do zarejestrowania się w serwisie. A zatem, niezależnie gdzie się znajdujemy, wystarczy nam dostęp do Internetu aby móc w pełni swobodnie zarządzać swoimi zakładami bukmacherskimi z poziomu telefonu lub tabletu.

Biorąc pod uwagę, że z roku na rok przybywa użytkowników korzystających z aplikacji mobilnych, bukmacherzy robią wszystko aby dopracować swoje oprogramowanie i świadczyć najwyższą jakość usług w tej formie. Obecnie, brak aplikacji u danego bukmachera uchodzi za ogromną wadę i może przesądzić o tym, że użytkownik nie otworzy konta u danego operatora. W związku z tym, niemal każdy legalny, polski bukmacher posiada własną aplikację mobilną.

3. Aplikacje bukmacherskie sposobem na wygrywanie?

Istnieje również pewna teoria, która głosi, że aplikacje bukmacherskie mogą być pewnym sposobem na obstawianie stuprocentowych pewniaków. Opcja ta jest zarezerwowana dla kibiców, którzy aktywnie dopingują zawodników na stadionie lub hali. Kursy w serwisie i aplikacji bukmacherskiej są zmieniane z kilkusekundowym opóźnieniem. Będąc na miejscu, możesz wykorzystać to opóźnienie by obstawić zakład live znając najświeższe wydarzenia na boisku. Oczywiście bukmacherzy chronią się przed podobnymi sytuacjami przyjmując zakłady live po kilku, kilkunastu sekundach. Doświadczeni gracze twierdzą jednak, że przy odrobinie szczęścia można uprzedzić aktualizację kursu.

Aplikacje bukmacherskie w Polsce
4.6 (91.43%) 14 votes