Analiza meczy zwiększa szansę na wygraną. Jaki to robić?

Home » Analiza meczy zwiększa szansę na wygraną. Jaki to robić?

Skąd bierze się więc nasz problem? W którym momencie pojawił się błąd? Tak wiec, w jaki sposób analizować rozgrywki aby obstawiać tych co mają rzeczywiste szanse?

Rozpoczynając tą przygodę należy wsiąść pod uwagę fakt, że sama analiza musi być przeprowadzona w sposób rzetelny. Przed obstawianiem zaleca się śledzenie aktualnych wydarzeń sportowych. Obstawiać można na kilka sposobów. Można to zrobić online a także w punktach bukmacherskich tj. Fortuna czy STS.Istnieją ludzie, najczęściej to już doświadczeni gracze, którym wypełnienie kuponu zajmuje kilka godzin.

Niestety nie wszyscy dysponujemy dodatkowym czasem. Dla niektórych osób, uczestnictwo w zakładach to jedynie zabawa dla innych sposób na zarobek. Jednakże pamiętajmy, że niewielu udaje się czerpać z tego systematyczne zyski. Przeprowadzana analiza nie zawsze jest trafna. Ponadto na sukces wpływają również inne czynniki.

Długotrwała analiza to fundament obstawiania meczów.

 Należy stale spoglądać do statystyk. Według nich opieramy swoje typy. Jednakże w większości przypadków na tym zadaniu się kończy. Według większości początkujących jeśli przez dziesięć meczów sukces odnosiła jedna drużyna to będzie go odnosić cały czas. A tak oczywiście nie jest. Ponadto, często kierujemy się swoimi ulubionymi drużynami co nie do końca idzie w parze z sukcesem.

Podsumowując, ważne jest aby mieć stały dostęp do statystyk. Jednakże nie można opierać swoich założeń wyłącznie na liczbach. Musimy dodać do tego intuicję, wiedzę a także doświadczenie.

Kolejno ważna jest sama forma zespołu, co za tym idzie należy śledzić nowinki. Interesować się informacjami wskazującymi stan zdrowia zawodników. Dodatkowo mobilizacja, kolejny ważny element, czy w ostatnim czasie zaistniały jakieś czynniki, które mogą doprowadzić do zwiększenia mobilizacji zespołu.

Może być np. taka sytuacja, że nie mają już szans na sukces a drużyna przeciwna gra o wszystko. I odpuszczą. Może być również tak, że będzie to tzw. mecz honoru, w którym osiągną większe sukcesy niżeli w całych rozgrywkach. Są to czynniki, które przed przystąpieniem do zakładów należy dokładnie przeanalizować.

 

Czy analiza meczów zapewnia wygraną?

Obstawiając mecze należy pamiętać, że analiza meczy nie zawsze równa się z wygraną. To, że tygodniami obserwujemy , analizujemy spotkania sportowe nie zapewnia nam tego, że obstawiając, wygramy. Gdyby było to takie proste, wielu znawców sportowych zarabiałoby na tym krocie, a koniec końców zakłady  bukmacherskie przestałyby istnieć. Obstawianie meczów wiąże się zawsze z ryzykiem przegranej, jednakże porażki nie powinny nas zrażać do dalszych prób. Z każdej porażki a także wygranej należy wyciągać wnioski. Ponadto, w tej kwestii należy się kierować obiektywizmem.
 
Pomimo, że często wychodzimy z założenia, że coś jest pewne, to niestety okazuje się wręcz inaczej. Myśl co sprawiło, że jednak nie poszło po naszej myśli pojawia się najczęściej wtedy kiedy odnosimy porażkę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *